شاليهات 3 غرفة نوم للبيع في السويس, صفحة 4

1,301 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 180م بجاردن للبيع لافيستا بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بجاردن مفروش لافيستا افضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع في لافيستا 6 بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في لافيستا توباز على البحر و حمام السباحة

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب كورنر في المونت جلالة استلام ٢٠٢٦

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي صف ثاني على البحر وحمام السباحة بحري

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في لا فيستا 6 موقع مميز دور علوي

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فورى يطل مباشره على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬٥٠٧٬٥٠٠ جنيه

    شاليه ارضى يطل على البسين مباشرة

    Trends Real Estate Egypt logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي بحديقة لقطة بستيلا السخنة 2

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ستيلا دي ماري 2, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٣٣٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضى يطل على البحر وحمام السباحة ف مونتن فيو

    Trends Real Estate Egypt logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٨٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي على البحر مباشرة بحري في لا فيستا 3

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبرلوكس شاليه + garden بفيو بحر عالمي,اقساط

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للاستلام مفروش و يطل على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع مليون700الف و استلم شاليه 150م متشطب لافيستا

    Square Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية أرضي بحديقة 150متر يطل على البحر استلام فورى

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطةبموقع متميز باطلالة علي البحر

    RE/MAX 1st Choice logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع بالتقسيط دور ارضي بمنتجع السخنة هيلز

    Arsam Real-estate logo image

    السخنة هيلز, العين السخنة, السويس

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علوي صف ثاني على البحر في لافيستا 6

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة و البحر بالمطبخ و التكيفات

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دبل فيو على البحر وحمام السباحة في لا فيستا3

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – ستيلا دي ماري الجولف شالية – العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ستيلا دي ماري 2, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش في قرية الحياه العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    الحياة ريزورت, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أول صف للبيع في لافيستا 7 – العين السخنة

    Property Network logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين بمارينا تاورز فيو كامل ودايركت البحر

    Property Hills Star logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٦٥ جنيه/متر مربع