شاليهات 3 غرفة نوم للبيع في السويس, صفحة 23

1,301 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١١٬٧٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شالية متشطب فيو علي البحر استلام فوري اقل سعر

    IRTKAZ logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٩٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ارضي بجاردن برايم لوكيشن فيو بحر وبسين

    Gate real estate marketing logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تلال السخنة بأفضل سعر شاليه جاهز 3 غرف | 120متر |

    متصدر

    Oqood Investments logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالكامل استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

    كاي السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 180م بجاردن للبيع لافيستا بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع بتقسيط مقدم 465 الف وقسط 8 سنوات

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع في لافيستا 6 بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بجاردن مفروش لافيستا افضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 150م بجاردن مفروش لافيستا فيو دايركت بحر-بول

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع في لافيستا 6 بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 150م بجاردن مفروش لافيستا فيو دايركت بحر-بول

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بجاردن مفروش لافيستا افضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بجاردن مفروش لافيستا افضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور ارضي في منتجع لاسيرينا بالم بيتش

    Arsam Real-estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية استلام فوري لاسيرينا بالم بيتش السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٥٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز مقدم وأقساط 3 غرف فيو مباشر بحر دور ثالث

    Scale for Real estate investments logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أول صف أول 3 غرف فيو بحر , استلام فورى

    Scale for Real estate investments logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز متشطب بالكامل بالتكييفات بأرخص سعر

    Right Direction logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مغروش علي البحر للبيع ف لافيستا العين السخنه

    Teleo For Real Estate logo image

    لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع -دايركت فيو لاجوون بموقع مميز-بالسخنة

    Empire real estate and investment logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٩٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بجاردن لافيستا 6 العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٥٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بموقع مميز في C3 في العين السخنة

    Empire real estate and investment logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم5% امتلك شاليه تشطيب راقي بالتقسيط ع9سنين

    Square Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٩٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن 150متر للبيع دايركت فيو علي اللاجوون

    Empire real estate and investment logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغرى شاليه للبيع (3 غرف) فى تلال العين السخنه

    Step One Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع