شاليهات 3 غرفة نوم للبيع في السويس

1,301 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800 الف=شاليه لقطه (3 غرف) Full sea view

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول على البحر بتشطيبVIP بأقل سعر من Lavista

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    135متر كاشف البحر بالكامل فيو ولا اروع تشطيب خرافي

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر من لافيستا شاليه بأجمد فيو على البحر+متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اجمد شاليه (135متر)بفيو ساحر على البحر تشطيب خرافي

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه صف اول بحر بمقدم 980 الف استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر من لافيستا شاليه بأجمد فيو على البحر+متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه3غرف على البحر متشطب مقدم465 الف برايم لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه VIP فيو 100%على البحر بأجمد فيو+ تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اجمد شاليه (130متر)بفيو ساحر على البحر تشطيب خرافي

    Falcon for Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دابل فيو ع البحر واللاجون بالسخنه+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    لوجانو الجلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٢٦٧٬٩٣٢ جنيه

    شاليه فندقي بفيو خيالي تسليم فوري ودقيقه من البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٦٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 3 غرف استلام فوري دبل فيو تشطيب كامل

    Z Investments For Real Estate logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٩٥٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في La Vista 1 – موقع مميز علي بحر

    KRE investments logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3غرف 126م بإطلالة لاجون مميزة | المونت جلالة

    Oqood Investments logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس للبيع بقرية اروما العين السخنة تسليم فوري

    Town River logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع العين السخنه قرية بلومار السخنه بروف

    Town River logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فيو مميز قرية بلو بلو العين السخنه

    Town River logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع بالعين السخنه قرية بياسيرا

    Town River logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٢٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع العين السخنه قريه ماليبو فيو مميز

    Town River logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شاليه بجاردن استلام فوري متشطبه صف اول

    Z Investments For Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فرصه للبيع بقرية بلو بلو العين السخنة بالفرش

    Town River logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري متشطبه لافيستا جاردنز علي البحر

    Z Investments For Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 150م بجاردن 145م + رووف للبيع تشطيب كامل

    Z Investments For Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع قرية المونت جلاله العين السخنه

    Town River logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٧٬٣٣٩ جنيه/متر مربع