تاون هاوس 3 غرفة نوم للبيع في العين السخنة, صفحة 3

68 عقارات أخرى
  • 19

    تاون هاوس

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم 5%على 8سنين تاون هاوس فى لافيستا 6 السخنه

    Square Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع مليون واستلم فوري فيلا علي البحر بأقل سعر قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل تاون هاوس 188م - استلام فورى - المونت جلالة

    Oqood Investments logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في ازها الساحل صف اول لاجون

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    تاون هاوس

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس علي اللاجون للبيع بسعر مميز في ازها

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٩٨٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع فى ازها العين السخنه

    Conquer Properties logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٩٨٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس سي فيو بأقل مقدم5%بالتقسيط ع9سنين

    Square Real Estate logo image

    باي ماونت, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل | صف ثاني لاجون | كاش 1٣ مليون

    Oqood Investments logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5% امتلك تاون هاوس سي فيو بالتقسيط ع9سنين

    Square real estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في المونت جلالة

    Realpals Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في المونت جلالة

    Realpals Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس المونت جلالة 175م فيو بحر ولاجون مباشر

    Egypt Best Properties logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري تاون هاوس مفروش دبل فيو في المونت جلاله

    Remax The Address logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في المونت جلاله سي فيو

    Smart Assets Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في المونت جلالة

    Smart Assets Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٥٥٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر مطل على البحر بالكامل في المونت

    Smart Assets Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بإطلالة رائعة على البحر في المونت جلالة

    Smart Assets Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بإطلالة بانورامية على البحر للبيع

    Smart Assets Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع