شاليهات 2 غرفة نوم للبيع في السويس, صفحة 10

1,484 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع جولف باي بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    جولف باى بورتو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٤٠٬٥٨٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطب بالكامل ع البحر في تلال السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 125م فيو خيالي علي البحر استلام فوري ومتشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش هرم خفرع بورتو السخنة فيو بانوراما بحر

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم بموقع مميز متشطب تقسيط 8 سنوات

    Towers Map logo image

    جي باي, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم سي فيو تشطيب كامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ١٠١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بإطلالة على البحيرة في جاز ليتل فينيس

    KRE investments logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تمشية ٥٠ متر للبحر ٢ غرف فيو بانورامي من كل اتجاه

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 105م بمقدم 890 الف أجمدفيو للبحربأقساط سهله

    Falcon for Real Estate logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 105م بمقدم 890 الف أجمدفيو للبحربأقساط سهله

    Falcon for Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 105م بمقدم 890 الف أجمدفيو للبحربأقساط سهله

    Falcon for Real Estate logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 105م بمقدم 890 الف أجمدفيو للبحربأقساط سهله

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري Sea View في لافيستا متشطب تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شالية 2نوم Sea View بأقل سعر بالسخنة

    Roots Real Estate logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٩٢٬٥٥٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطب بالكامل بالغاز الطبيعي x السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٨١٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لا تُعوض لامتلاك شاليه 101م للبيع في السخنه

    Z Investments For Real Estate logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٨٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشــطيب كامل فيو بحـــر خيالي تمشية للبحـر خطوات

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٠٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري 2 نوم سي فيو متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ١٠١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم بجاردن 33 متر متشطب تقسيط 8 سنوات

    Towers Map logo image

    جي باي, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٧٢٬٧٣٥ جنيه

    شالية فيو خيالي دقيقه من البحر متشطب ultra modern

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مكيف بالكامل بورتو السخنة الحدائق المعلقة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين بالرووف للبيع بورتو السخنة الجولف باي

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    جولف باى بورتو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في العين السخنه قرية بلو باي اسيا

    Town River logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٩٦٩٬١٨٨ جنيه

    موقع مميز - كورنر- إطلالة على اللاجون

    متصدر

    Remax The Address logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٩٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع قرية لاسيرينا بالم بيتش العين السخنه

    Town River logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع