شاليهات 2 غرفة نوم للبيع في السويس, صفحة 15

1,484 عقارات أخرى
  • 21

    شاليه

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت استلام اخر السنة علي لاجوون مباشرة

    Roots Development logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    3

    ٩٥ متر مربع

    ١١٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت استلام اخر السنة علي لاجوون مباشرة

    Roots Development logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    3

    ٩٥ متر مربع

    ١١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بموقع مميز مفروش بالكامل في لافيستا 5

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 5% شاليه بالتقسيط على اطول فترة سداد

    Square Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٤٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع الهاواين بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    هاوايان, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ازها العين السخنة فيو مميز

    Town River logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٥٧٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد مقدم 5% شاليه بالتقسيط حتي 9سنوات

    Square Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٠٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    شاليه

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو بأقل مقدم 5% وبالتقسيط حتي 9سنوات

    Square Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٧٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك استلام فورى Lagoon & Sea View بالعين السخنة

    Roots Real Estate logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 130م للبيع في بياسيرا السخنة كاش استلام فوري

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع قرية بياسيرا السخنه خطوات للبحر

    Town River logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع قرية بلو باي اسيا العين السخنه

    Town River logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن  للبيع الحدائق المعلقة - بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب موقع متميز وافضل سعر في أزها

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٩٩٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقةريسيل تشطيب كامل بسعر لقطة استلام فورى

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٥٥٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في قرية لاجولى مارينا العين السخنه

    Town River logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٦٩٨٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شاليه غرفيتن بموقع متميز و علي 10س

    Tradmark Real Estate logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٦٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع فيو عالبحر بلاجيو العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    قرية بلاجيو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 20% امتلك شاليه لقطه موقع مميز بالتقسيط 7س

    Tradmark Real Estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٨١٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 50% امتلك شاليه لقطه موقع مميز بالتقسيط 4س

    Tradmark Real Estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٢٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للاستلام ريد كاربت العين السخنه علي 5س

    Tradmark Real Estate logo image

    ريد كاربيت, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 115م استلام فوري-راي-بمقدم 460الف وقسط 6 سنه

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه غرفتين هرم منقرع اهرامات بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٩٢٣٬٤٢٠ جنيه

    بالتقسيط حتي 6 سنوات امتلك شاليه في موقع متميز

    Tradmark Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم 10% شاليه فورى 120متر فى لافسيتا 7

    Square Real Estate logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع