شاليهات 2 غرفة نوم للبيع في السويس

1,460 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه VIP استلام فوري Sea View متشطب مقدم920 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2نوم سي فيو متشطب بالفرش بأقل سعر بالسخنه

    Roots Real Estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٤٠٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور تانى فى بافو فيو اللاجون مفروش بالكامل

    Scale for Real estate investments logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو متفوح لاجون وبحر تشطيب VIP خصوصيه كامله

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب في المونت جلالة فيو ع الاجون -مقدم 3م

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدتك الجاهزة في العين السخنة – بلومار وادي الدوم

    Arsam Real-estate logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور اول في لاسيرينا بالم بيتش بالسخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٣٥٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية لقطة بالحدائق المعلقة بورتو السخنة فيو بحر

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية دور ثاني فى منتجع كيب باي العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    كاب باي السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه رؤيه كامله للبحر للبيع في منتجع لاسيرينا

    Arsam Real-estate logo image

    لا سيرينا ريزورت, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع فيو البحر في الحدائق المعلقة ببورتو

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٩٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع استلام فورى-منتجع فينيسيا العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    فينيسيا بنت السلطان, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٦١ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز في بانوراما للبيع – مفروش بالأجهزة

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية ارضي بمنتجع لاجولي مارينا العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٣٣٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية فيو الجولف في مرحلة الجولف باي بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    جولف باى بورتو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٦٣ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فيو البحر في منتجع اروما العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    اروما بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬١٨١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو مفتوح وخيالي علي lagoon ودقيقه من البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مفروش فى بانوراما بورتو 2.15 مليون كاش

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٢١٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فيو البحر في منتجع اروما العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    اروما بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع بالتقسيط بمنتجع ماجادا العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ماجادا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٧١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالتقسيط في منتجع جي باي –العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    جي باي, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع – كارنيليا – مدينة الجلالة – السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    كارنيليا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٩٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالتقسيط المونت جلاله فى العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٤٧٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع في قرية بالم بيتش بالعين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه يري البحر متشطب للبيع في بوهو العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع