شاليهات 2 غرفة نوم للبيع في بورتو السخنة

216 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فورى بأقل سعر متشطب بالتكييفات

    Selection Code logo image

    جولف باى بورتو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 100م في مرحلة البهامز بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    باهاماس, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي 100م مرحلة البانوراما مشروع بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 100 م عالبحر - البانوراما بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 100م الهاواين مفروش مشروع بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    هاوايان, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بانوراما بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 100م ارضي غرفتين مرحلة الهاواين بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    هاوايان, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شالية غرفتين بمنتجع بورتو السخنة البهامز

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    باهاماس, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع100م - الحدائق المعلقة مصطبه رابعه

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بالفرش هرم منقرع اهرامات بورتو السخنة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش هرم خفرع بورتو السخنة فيو بانوراما بحر

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مفروش 100م² فى البانوراما بورتو السخنة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع يرى البحر 100م مفروش بالكامل–بانوراما

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع استلام فورى 100م الهاواين ببورتو

    Arsam Real-estate logo image

    هاوايان, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 100م ببورتو السخنة مفروش في الحدائق المعلقة

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع 100م دور ارضي مفروش في الحدائق المعلقة

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 100م للبيع فيو البحر-بانوراما بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع الهاوايان بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    هاوايان, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه استلام فورى 103م بورتو ايلاند ببورتو

    Arsam Real-estate logo image

    جراند فيو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٨٬٩٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع في بورتو ايلاند العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    جراند فيو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٧٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة خاصة البانوراما - بورتو السخنة للبيع

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مجهز بالكامل في افضل مراحل الاهرامات بحري

    Lennar For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في السخنة برج خوفو غرفتين عالبحر مجهز بالكامل

    Lennar For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فوري بالسخنة متشطب سوبر لوكس اطلاله بحرية

    متصدر

    Lennar For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه عالبحر للبيع في بورتو السخنة–الحدائق المعلقة

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع