عقارات 1 غرفة نوم للبيع في تلال السخنة, صفحة 2

34 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٤٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى تلال السخنه بجوار قريه بورتو السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مش موجود فى تلال العين السخنه شاليه للبيع

    Step One Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع باسعار زمان بالتكيفات فى تلال السخنه

    Step One Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية عالبحر تشطيب فندقي بالتكيفات بالعين السخنة

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 300 الف شاليه للبيع متشطب بالتكيفات فى السخنه

    Step One Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تلال العين السخنه باسعار زمان شاليه للبيع التكيفات

    Step One Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهات فندقيه صف اول علي البحر علي 10 سنين اقساط

    GCR Developments logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام تشطيب سوبر لوكس ووحدات المطبخ-اقل سعر

    Remax The Address logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٧١ متر مربع

    ٥٩٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم500.000 بقلب العين سخنه مع تلال بتكمله اقساط

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

1