عقارات 1 غرفة نوم للبيع في تلال السخنة

34 عقارات أخرى
  • 14

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع VIP مقدم 600 الف فى تلال العين السخنه

    Step One Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم600.000 بقلب العين السخنه مع تلال قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصـم 40% - كورنر - Sea View - متشطب بالمطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل علي البحر في السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب275الف امتلك شقه فندقيه مفروشه على البحرفى السخنه

    Egypt Best Properties logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب275الف شقه فندقيه مفروشه على البحر فى تلال السخنه

    Egypt Best Properties logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 5% وبالتقسيط حتي 10سنوات بدون فوائد

    Square Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٤٬٢٧٩٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب للبيع عالبحر ف تلال السخنة

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٥٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 560الف شالية عالبحر متشطب بالتكيفات بورتو

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بمقدم500.00بخطوات لبحر العين السخنه مع تلال

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 5% وبالتقسيط حتي 10سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيـو البحر لكل غرفة + مقدم 250K - بخصم كاش 40% !

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى تلال السخنة بمقدم 350 الف

    Closer logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 275الف و امتلك شقه فندقيه مفروشه على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي صف اول بحر متشطب بالكامل ف تلال السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر الكاش 4,7 : شالية ع البحر متشطب بجوار بورتو

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 500.00شاليه بخطوات للبحر مع تلال السخنه قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل علي البحرغرفة فيو بانورامي من كل اتجاه

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٩٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم500.00 شاليه بخطوات للبحر ب تلال السخنه قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم600.000 مع تلال العين السخنه بقسط 2036

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل ع البحر في تلال السخنه.

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه56م بجاردن للبيع بمقدم 460 الف فى تلال السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شاليه للبيع التكيفات والمطبخ العين السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل شاليه بفيو مميز عالبحر للبيع فى تلال السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شاليه للبيع التكيفات والمطبخ العين السخنه

    Step One Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

2