عقارات للبيع في العين السخنة

4,358 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بموقع مميز في لافيستا 6

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    دوبلكس

    ١٠٬٩٢٦٬٠٠٠ جنيه

    لوفت هاوس ثالث صف من البحر برايم لوكيشن

    متصدر

    views investment logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٤٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع مفروش بوهو – العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع يطل ع البحر بحري تكييفات استلام فورى

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضى بحديقة خاصه يري على البحر مفروش بالكامل

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • المونت جلالة مارينا تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٩٧٠٬٧٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Tatweer Misr
    السويس,العين السخنة,المونت جلاله

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع استلام فورى يطل على البحر مفروش

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف ثاني على البحر مفروش بالكامل في لافيستا3

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع يطل على البحر استلام فورى

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع رووف خاص يطل على البحر استلام فورى

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٤٢ متر مربع

    ١٠٥٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا توباز شاليه مفروش يطل على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • لافيستا 6

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    السويس,العين السخنة,لافيستا,لافيستا 6

    3 غرفة

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مكتمل التشطيب في رأس الحكمة بمقدم 725 ألف ..

    Egypt Best Properties logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه Penthouse للبيع في لافيستا – العين السخنة

    Beltone logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٦٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة كورنر تطل على البحر فى لافيستا 4 بالتكيفات

    Do estate logo image

    لافيستا 4, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٧٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب خاص بحري 100% على حمام السباحة

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون أوفر برايس لقطة | لوفت 70م على اللاجون المونت

    Aqarpedia For Resale logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • اي كيو ريزيدينس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Madaar
    السويس,العين السخنة
  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة و البحر في لا فيستا 6

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقساط حتي 10 سنوان امتلك شاليه 3 غرف في موقع مميز

    Tradmark Real Estate logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفه واحده بمقدم 5 % و اقساط تصل الي 8 سنوات

    Tradmark Real Estate logo image

    بيلا فينتو جلالة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقساط تصل الي 8 سنوات امتلك شاليه بموقع متميز

    Tradmark Real Estate logo image

    بيلا فينتو جلالة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٩٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 5 غرف نوم + غرفة معيشة في ماونتن فيو 1

    Do estate logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٤٠٣ متر مربع

    ٤٩٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • ستيلا دي ماري

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    السويس,العين السخنة,ستيلا دى ماري,ستيلا دى ماري 1

    3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بموقع متميز باقساط طويله المده و مقدم 5 %

    Tradmark Real Estate logo image

    بيلا فينتو جلالة, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ١٠٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بموقع مميز باقساط علي 5 سنين واقل مقدم

    Tradmark Real Estate logo image

    بيلا ايست, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شاليه بمقدم و اقساط علي 5 سنين في بيلا ايست

    Tradmark Real Estate logo image

    بيلا ايست, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن في موقع مميز باقساط علي 5 سنين

    Tradmark Real Estate logo image

    بيلا ايست, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو سعر مميز في قرية الوادي العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    هوريزون الوادي, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • كان ليمون كاي السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Misr Italia
    السويس,العين السخنة,كاي السخنة

    1 - 4 غرفة