عقارات 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في السويس

611 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس للبيع بقرية اروما العين السخنة تسليم فوري

    Town River logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع العين السخنه قرية بلومار السخنه بروف

    Town River logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فيو مميز قرية بلو بلو العين السخنه

    Town River logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع بالعين السخنه قرية بياسيرا

    Town River logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٢٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع العين السخنه قريه ماليبو فيو مميز

    Town River logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • المونت جلالة مارينا تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Tatweer Misr
    السويس,العين السخنة,المونت جلاله

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بالعين السخنه قرية بلو باي اسيا

    Town River logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فرصه للبيع بقرية بلو بلو العين السخنة بالفرش

    Town River logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مع رووف مفروش بالكامل - لاجونا باي

    Arsam Real-estate logo image

    لاجونا باي, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شالية 140 م | 3 غرف اطلالة للبحر وحمام سباحة

    Contract Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 3 غرف دور اول 13م كورونادو بيتش السخنة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    كورونادو بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • ستيلا دي ماري

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    السويس,العين السخنة,ستيلا دى ماري,ستيلا دى ماري 1

    3 غرفة

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى ازها السخنة للبيع موقع متميز ومفروش متسلمه

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣٨٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه يطل علي البحر استلام فوري في المونت جلالة

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بموقع مميز بالفرش في لا فيستا 6

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك في ازها مفروش بالكامل

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٩٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مع حديقة على حمام سباحة مباشرة بحري

    One Estates Real Estate logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • كان ليمون كاي السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Misr Italia
    السويس,العين السخنة,كاي السخنة

    1 - 4 غرفة

  • 9

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقه مفروش بالكامل في المونت الجلالة

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه-لافيستا جاردنز-دور أول-فيو بيسين وبحر-تراس

    Susqual Management logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع – AZHA (Taurina) العين السخنة

    Laucienda For Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٣٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي مفروش بالكامل للبيع في لا فيستا 7

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٢٬٢٤٦٬٠٠٠ جنيه

    لوفت شالية 139م مفروش بالكامل ريسيل بموقع مميز

    Oqood Investments logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٨٨٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • مارينا وادي دجلة

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٠٨٬١٧٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Wadi Degla
    السويس,العين السخنة,مارينا وادي دجلة

    3 - 5 غرفة

  • 11

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف رابع على البحر للبيع في لافيستا 2

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 2, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٢٦٧٬٩٣٢ جنيه

    شاليه فندقي بفيو خيالي تسليم فوري ودقيقه من البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٦٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشين - ٣ غرف توين + حديقة ١٣٠ م - مفروش

    Contract Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٩١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بجاردن في لافيستا 6 بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطة في لا فيستا 6 على حمام سباحة و البحر

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • بيلا ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٥٤٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Manara Developments
    السويس,العين السخنة,بيلا ايست

    1 - 3 غرفة