شاليهات 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في السويس

430 عقارات أخرى
  • 14

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس مفروش شيك موقع مميز سعر ممتاز

    Selective logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بانورامي على البحر شامل الفرش والتكيفات

    Selective logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في العين السخنه قريه كورونادو بيتش

    Town River logo image

    كورونادو بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فرصة للبيع بالم بيتش العين السخنة تسليم فوري

    Town River logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو لاجون بجوار الفندق متشطب بالكامل مع روف اضافي

    Selective logo image

    ستيلا دى ماري 1, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أول بلومار الدوم مفروش بحرى فيو على اللاجون

    Scale for Real estate investments logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة بانورامية على البحر استلام فوري شامل الفرش

    Selective logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ثاني مع روف إضافي بمساحة 127م شامل كامل الفرش

    Selective logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٦٦٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلالة مباشرة على البحر فيو لاند سكيب بكامل الف

    Selective logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شالية أرضى ١٦٠ متر + حديقة كبيرة فى العين باى

    Oqood Investments logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية كورنر 139 متر مفروش بالكامل بفيو علي مسبح

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٧١٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحري علوي مع روف في المرحلة U7 متشطب و مفروش

    New Avenue Real Estate logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه أرضي مفروش بالكامل عالبحيرة ليتل فينيس

    New Avenue Real Estate logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع قرية مونتن فيو 2 العين السخنه

    Town River logo image

    ماونتين فيو السخنة 2, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن للبيع لافيستا توباز تكملة اقساط

    Town River logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقه للبيع كورونادو بيتش علي البحر

    Town River logo image

    كورونادو بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٧٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي مع حديقة في لافيستا السخنة فيو على بحر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3 غرف نوم مفروش - قريب للبحر | بسعر مميز

    Contract Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فرصة للبيع بلو بلو العين السخنة تشطيب خاص

    متصدر

    Town River logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شاليه أرضي بحري 3 غرف بإطلالة مباشرة للبحر

    Oqood Investments logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي كورنر مفروش بالكامل في لافيستا 3

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز مفروش بالكامل 3 غرف 126متر | الجلالة

    Oqood Investments logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥١٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي في لا فيستا 3 متشطب بالكامل بالفرش

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش صف ثالث علي البحر فى لافيستا 6 السخنه

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بارقي قري العين السخنه قريه اروما

    Town River logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع