شاليهات 2 غرفة نوم مفروشة للبيع في العين السخنة, صفحة 8

631 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضى بلومار الدوم مفروش بالكامل فيو لحمام السباحه

    Scale for Real estate investments logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٥٦٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالتقسيط في منتجع السخنه هيلز السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    السخنة هيلز, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٥٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع سعر مميز في مرحلة البانوراما في بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٢٢٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع خالص كل الاقساط في قرية بيلا رومانس

    Arsam Real-estate logo image

    بيلا رومانس, رومانس, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 95 في مرحلة الووتر فرونت بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ووتر فرونت, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٣٠٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش أميجو – العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    اميجو 1, أميجو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز جدا للبيع في The Groove – العين السخنة

    Monte Mar logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 100متر مفروش للبيع فى أزهى العين السخنة

    Trends Real Estate Egypt logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع بيراميدز- بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع استلام فورى يطل علي حمام السباحه ازها

    Trends Real Estate Egypt logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٨٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بجاردن الحدائق المعلقة - بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضى مفروش بالكامل بحديقة خاصة فى لافيستا 6

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش بالكامل ب تكييفات يطل على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر الماركت شاليه غرفتين ازها مفروش بول فيو

    متصدر

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل يطل على البحر بحرى صف ثاني

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بفيو بحري متشطبه بالتكيفات استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز مفروش بالتكيفات بأحدث الاجهزة 100م لقطة

    Lennar For Real Estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فوري شايف البسين 100م فالبانوراما _ السخنة

    متصدر

    Lennar For Real Estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ١١٠ م | اطلالة مميزة - مرحلة اولي بتلال سخنة

    Contract Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ف الماركت شاليه 113م بجاردن لاجون فيو ازها

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٨٣٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر الماركت شاليه غرفتين ازها مفروش بول فيو

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرف للبيع في لافيستا 6 بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بحديقة للبيع ماونتن فيو ١ العين السخنة

    Sky Home logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضى بحديقة ماونتن فيو ١ العين السخنة

    Sky Home logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضى بحديقة خاصة بأروع قرى السخنة ماون

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع