شاليهات 2 غرفة نوم مفروشة للبيع في العين السخنة

625 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية اول صف بمنتجع لاسيستا العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لا سييستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع سعر مميز في منتجع أزها – العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٧٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع استلام فوري في قرية لاسيرينا ريد كاربت

    Arsam Real-estate logo image

    ريد كاربيت, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لاجون فيو ريسيل للبيع في ازها السخنه

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع موقع مميز بمرحلة الهاواين بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    هاوايان, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شالية في ستيلا

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    ستيلا دى ماري 1, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالفرش استلام فوري بموقع مميز بلو باي

    why solutions logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليف استلام فوري متشطب بالفرش بإطلالة مميزة ازها

    why solutions logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة إستثمار في شاليه مفروش بالكامل للبيع بانوراما

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٢٤٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور ارضي في مرحلة ووتر فرونت بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    ووتر فرونت, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضى بحديقة خاصه يري على البحر مفروش بالكامل

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا توباز شاليه مفروش يطل على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | بنتهاوس متشطب للبيع في ليتل فينيس حسن علام

    Gate real estate marketing logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور تانى فى بافو فيو اللاجون مفروش بالكامل

    Scale for Real estate investments logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدتك الجاهزة في العين السخنة – بلومار وادي الدوم

    Arsam Real-estate logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية لقطة بالحدائق المعلقة بورتو السخنة فيو بحر

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه رؤيه كامله للبحر للبيع في منتجع لاسيرينا

    Arsam Real-estate logo image

    لا سيرينا ريزورت, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع فيو البحر في الحدائق المعلقة ببورتو

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٩٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع استلام فورى-منتجع فينيسيا العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    فينيسيا بنت السلطان, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٦١ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز في بانوراما للبيع – مفروش بالأجهزة

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية فيو الجولف في مرحلة الجولف باي بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    جولف باى بورتو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٦٣ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فيو البحر في منتجع اروما العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    اروما بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مفروش فى بانوراما بورتو 2.15 مليون كاش

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٢١٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فيو البحر في منتجع اروما العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    اروما بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع في قرية بالم بيتش بالعين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع