عقارات للبيع في العين السخنة

4,347 عقارات أخرى
  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة كورنر تطل على البحر فى لافيستا 4 بالتكيفات

    Do estate logo image

    لافيستا 4, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٧٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب خاص بحري 100% على حمام السباحة

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون أوفر برايس لقطة | لوفت 70م على اللاجون المونت

    Aqarpedia For Resale logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة و البحر في لا فيستا 6

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقساط حتي 10 سنوان امتلك شاليه 3 غرف في موقع مميز

    Tradmark Real Estate logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • المونت جلالة مارينا تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٩٧٠٬٧٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Tatweer Misr
    السويس,العين السخنة,المونت جلاله

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفه واحده بمقدم 5 % و اقساط تصل الي 8 سنوات

    Tradmark Real Estate logo image

    بيلا فينتو جلالة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقساط تصل الي 8 سنوات امتلك شاليه بموقع متميز

    Tradmark Real Estate logo image

    بيلا فينتو جلالة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٩٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 5 غرف نوم + غرفة معيشة في ماونتن فيو 1

    Do estate logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٤٠٣ متر مربع

    ٤٩٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بموقع متميز باقساط طويله المده و مقدم 5 %

    Tradmark Real Estate logo image

    بيلا فينتو جلالة, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ١٠٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بموقع مميز باقساط علي 5 سنين واقل مقدم

    Tradmark Real Estate logo image

    بيلا ايست, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • لافيستا 6

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    السويس,العين السخنة,لافيستا,لافيستا 6

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شاليه بمقدم و اقساط علي 5 سنين في بيلا ايست

    Tradmark Real Estate logo image

    بيلا ايست, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن في موقع مميز باقساط علي 5 سنين

    Tradmark Real Estate logo image

    بيلا ايست, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو سعر مميز في قرية الوادي العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    هوريزون الوادي, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بموقع مميز باقساط علي 5 سنين واقل مقدم

    Tradmark Real Estate logo image

    بيلا رومانس, رومانس, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شاليه بمقدم و اقساط علي 5سنين في بيلا رومانس

    Tradmark Real Estate logo image

    بيلا رومانس, رومانس, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • اي كيو ريزيدينس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Madaar
    السويس,العين السخنة
  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | ستاند اللون فيلا بحمام سباحة خاص في المونت

    Gate real estate marketing logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    5

    ٢٦٣ متر مربع

    ٨٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بالاقساط علي 5 سنين متشطب بالكامل موقع مميز

    Tradmark Real Estate logo image

    بيلا رومانس, رومانس, العين السخنة, السويس

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٩٢٣٬٤٢٠ جنيه

    بالتقسيط حتي 6 سنوات امتلك شاليه في موقع متميز

    Tradmark Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٦٧٩٬٥٣٠ جنيه

    بمقدم 10 % امتلك شاليه في موقع متميز و قسط حتي 6 س

    Tradmark Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٩٤٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع 140م بالمطبخ و التكيفات Sea View

    Pro House logo image

    لافيستا 2, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • كان ليمون كاي السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Misr Italia
    السويس,العين السخنة,كاي السخنة

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٨٦٬٦٦٣ جنيه

    شاليه 108م للبيع في بايمونت سخنه افضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    باي ماونت, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٥٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بمقدم 10% استلام سنه و نص

    Tradmark Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بروف للبيع في لافيستا توباز في فيو علي البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٥٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٦٨٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% امتلك شقه ارضي في اروما العين السخنه

    Tradmark Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٥٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه تبيكال في موقع مميز متشطبه بالتقسيط علي 10سنين

    Tradmark Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • ستيلا دي ماري

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    السويس,العين السخنة,ستيلا دى ماري,ستيلا دى ماري 1

    3 غرفة