عقارات مفروشة للبيع في العين السخنة, صفحة 6

1,621 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع اهرمات بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 700الف شالية دبل فيو تشطيب بالكامل علي10سنين

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضى بجاردن 3 غرف فيو اللاجون وجاردن بحرى

    Scale for Real estate investments logo image

    مارينا وادي دجلة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس 3 غرف فيو البحر مرحله اولى مفروش بالكامل

    Scale for Real estate investments logo image

    مارينا وادي دجلة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٠٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أول مفروش بالكامل وتكيفات 3 غرف فيو حمام سباحه

    Scale for Real estate investments logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • كاي السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Misr Italia
    السويس,العين السخنة,كاي السخنة

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل عرض سعر شاليه مطل على البحر وحمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – AZHA توكانا موقع مميز

    Laucienda For Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر جدًا – AZHA موسكا إطلالة ساحرة

    Laucienda For Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشين | 3 غرف نوم توين هاوس | مفروش فاخر

    متصدر

    Contract Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز بفيو بحر وحمام سباحة بالفرش و الاجهزة

    Susqual Management logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • تلال السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٤٥٬١٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    السويس,العين السخنة,تلال السخنة
  • 10

    منزل مزدوج

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول للبحر مباشرة | مفروش فاخر - توين هاوس للبيع

    متصدر

    Contract Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز | توين ٣ نوم - مفروش فاخر للبيع في تلال

    Contract Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز فيو كامل علي البحر بالحدائق المعلقة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٢٧٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فوري فالحدائق المعلقة

    متصدر

    Lennar For Real Estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه بفرش ممتاز واحدث الاجهزة عالبحر 100م!!

    Lennar For Real Estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • بوهو العين السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٣٧٢٬٢٤٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    ATRIC Developments
    السويس,العين السخنة,بوهو

    1 - 3 غرفة

  • 14

    شاليه

    ١٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع كاش فيو البحر في مرحلة الكاريبيان باي

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    كاريبيان باي, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢٦٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية فيو مميز في مرحلة الووترفرونت -بورتو

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    ووتر فرونت, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو مميز في مرحلة البانوراما بورتو السخنة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرحلة اولي | توين هاوس 180 ملحق برووف 80 م - مفروش

    Contract Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرحلة اولي | لوكيشن مميز - 2 نوم شالية كورنر للبيع

    Contract Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • مورانو وادي دجله

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Wadi Degla
    السويس,العين السخنة,مورانو

    2 - 4 غرفة

  • 12

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية أرضي للبيع في عين باي

    Sky Home logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية أرضي للبيع في لا فيستا 1

    Sky Home logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر 340 متر بفيو بانورامي متشطب بالفرش

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٧١٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي "على المفتاح" بمباشرة على حمام السباحة

    متصدر

    Next Door Consultancy logo image

    ستيلا دى ماري 1, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٦٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية استلام فوري ارضي بجاردن في ازها العين السخنة

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • لوجانو الجلالة العين السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    السويس,العين السخنة,لوجانو الجلاله

    2 - 4 غرفة

صورة لـ  في العين السخنة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العين السخنة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…