عقارات مفروشة للبيع في العين السخنة, صفحة 5

1,621 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالحدائق المعلقه بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بانوراما بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر ٣ غرف إطلالة بحر بانورامية لافيستا ٣

    Oqood Investments logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالحدائق المعلقه بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالحدائق المعلقه بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٤٦ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • تلال شورز

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٤٥٬١٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    السويس,العين السخنة,تلال السخنة

    2 - 5 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع اهرمات بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضى بجاردن 3 غرف فيو اللاجون وجاردن بحرى

    Scale for Real estate investments logo image

    مارينا وادي دجلة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالحدايق المعلقه بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع وترفرونت بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    ووتر فرونت, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للاستلام الفوري ومفروش بالكامل

    Susqual Management logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • لا لونا بيتش

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٠٥٨٬٧٥٠ جنيه

    خطة السداد: 40
    المطور العقاري
    Next Deal
    السويس,العين السخنة,لا لونا

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز للاستلام الفوري مفروش بالكامل فيو بحر و بيسين

    Susqual Management logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بحديقة متشطب بالفرش استلام فوري - اول سكن

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٦٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقة متشطب ومفروش بالم بيتش السخنة

    متصدر

    Town River logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي للبيع العين السخنة قرية بالم بيتش

    Town River logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس للبيع بقرية اروما العين السخنة تسليم فوري

    Town River logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • ليتل فينيس

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    السويس,العين السخنة,جاز ليتل فينيسيا جولف

    1 - 4 غرفة

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس برووف خاص بالفرش استلام فوري في لافيستا

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة مضاعفة في الروف شامل الفرش كاملا بالأجهزة

    Selective logo image

    ستيلا دى ماري 1, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بانورامي على البحر بجاردن خاصة شامل جميع الفرش

    Selective logo image

    ستيلا دي ماري سي فيو, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز جدا للبيع في The Groove – العين السخنة

    Monte Mar logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بانوراما بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ستيلا دي ماري 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    السويس,العين السخنة,ستيلا دى ماري

    4 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع هاواين بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    هاوايان, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل فيو شاليه ارضي بجاردن مفروش بالكامل بالتكييف

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب للبيع – أزها السخنة | ع اللاجون

    TREX logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالحدائق المعلقه بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالحدايق المعلقه بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • لافيستا راي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    السويس,العين السخنة,لافيستا

    2 - 3 غرفة

صورة لـ  في العين السخنة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العين السخنة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…