عقارات مفروشة للبيع في العين السخنة, صفحة 47

1,628 عقارات أخرى
  • 14

    شاليه

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في لافيستا 5 صف أول بحر مفروش بالكامل

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في لافيستا 4 مفروش بالكامل

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 4, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مع رووف مفروش بالكامل - لاجونا باي

    Arsam Real-estate logo image

    لاجونا باي, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن مفروش للبيع عين باي ڤيو جولف

    New Avenue Real Estate logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بأقل سعر إجمالي شاليه أرضي 92 م بحديقة خاصة

    Oqood Investments logo image

    ماونتين فيو السخنة 2, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٧٣٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالروف مباشرة على حمام السباحة و حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيلا دي ماري سي فيو, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بالكامل - ⁠فيو على ملعب الجولف

    New Avenue Real Estate logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقة استلام فوري في لا فيستا 6

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٢٬٢٤٦٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل لوفت شالية | 139 م² | مفروش بالكامل فى أزها

    Oqood Investments logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٨٨٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قريه ستيلا دي ماري – العين السخنة (طريق السويس)

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر للبيع قرية لاجونا باي العين السخنه

    Town River logo image

    لاجونا باي, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فيو مميز قرية تلال العين السخنه

    Town River logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مجهز بالكامل فوري عالبحر مباشر غرفتين لقطة

    Lennar For Real Estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فورا اطلاله عالبحر والبسين مباشر 100م

    متصدر

    Lennar For Real Estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كورنر مفروش بالكامل في المونت جلالة

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥١٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس علوى 4 غرف قريب من البحر فيو البحر و البول

    Scale for Real estate investments logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٣٧٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضى بلومار الدوم مفروش بالكامل فيو لحمام السباحه

    Scale for Real estate investments logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٥١٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور أول برووف للبيع ماونتن فيو السخنة 1

    ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    4

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٧٠٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرحلة أولى | توين هاوس صف ثانٍ 180م | استلام فورى

    Oqood Investments logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 19

    منزل مزدوج

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بإطلالة بانورامية على البحر تلال السخنة

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سينيور علوي على البحر والبحيرة تشطيب فاخر

    New Avenue Real Estate logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في لافيستا 5 – العين السخنة

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع واحة مينا مفروش بالكامل العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    واحة مينا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 100م عالبحر مباشر بفرش روعه فيسيج اميز فيو

    Lennar For Real Estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شالية مفروش الحدائق المعلقة- بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ  في العين السخنة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العين السخنة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…