عقارات مفروشة للبيع في العين السخنة, صفحة 46

1,629 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي على البحر مباشرة بحري في لا فيستا 3

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة و البحر بالمطبخ و التكيفات

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس كورنر للبيع – لا فيستا 4، العين السخنة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    لافيستا 4, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية | للبيع | العين السخنة

    ERA Real Estate Egypt logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٤٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع مفروش لاسيرينا ريزورت العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لا سيرينا ريزورت, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3 غرف للبيع في لافيستا5 بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستاندالون مميزه 350م لافيستا1 ريسيل افضل سعر

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 4, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين 220م للبيع ريسيل لافيستا3 بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 190م للبيع في لافيستا3 بافضل سعر فيو علي بحر

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٨٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة خاصة عالبحر 100م بدون فرش بأرخص سعر!!

    Lennar For Real Estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه استلام فورى في منتجع لاجلولي مارينا

    Arsam Real-estate logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 170م ارضي في لافيستا 3 بافضل سعر فيو علي بحر

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٦٢٬٥٠٠ جنيه

    شاليه مميز 110م للبيع في لافيستا 3 مفروش بافضل فيو

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٩٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه دور ثاني في بلومار الدوم العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه موقع مميز بمشروع بورتو السخنة مرحلة الهاواين

    Arsam Real-estate logo image

    هاوايان, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحري بالفرش في لافيستا 6

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية دور ثاني فى قرية أريج بالعين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    اريج, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي مفروش بالكامل للبيع في لافيستا 1

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع موقع مميز في مرحلة الحدائق المعلقة

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣١٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري الان شاليه مصطبة اولي عالبحر بأرخص سعر فوري

    متصدر

    Lennar For Real Estate logo image

    ووتر فرونت, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن غرفتين عالبحر + البول جاهز فوري!

    Lennar For Real Estate logo image

    ووتر فرونت, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في لافيستا 5 صف أول بحر مفروش بالكامل

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في لافيستا 4 مفروش بالكامل

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 4, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مع رووف مفروش بالكامل - لاجونا باي

    Arsam Real-estate logo image

    لاجونا باي, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن مفروش للبيع عين باي ڤيو جولف

    New Avenue Real Estate logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

صورة لـ  في العين السخنة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العين السخنة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…