عقارات مفروشة للبيع في العين السخنة, صفحة 45

1,629 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع بارقي قري العين السخنة قرية بياسيرا

    Town River logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٤١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي قرية بلو باي اسيا العين السخنة

    Town River logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع قرية بلو باي اسيا العين السخنه

    Town River logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فيو مميز قرية بلو بلو العين السخنه

    Town River logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع قرية مورانو العين السخنه

    Town River logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في العين السخنه قرية بلو باي اسيا

    Town River logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع العين السخنه قرية بلومار السخنه بروف

    Town River logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بقريه اريج بالعين السخنه اول صف عل البحر

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    اريج, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى ازها السخنة للبيع موقع متميز ومفروش متسلمه

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣٨٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش فوري دور أول فيو بحر و أجهزة مستوردة

    Aqar Misr logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بجاردن مفروش لافيستا افضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 150م بجاردن مفروش لافيستا فيو دايركت بحر-بول

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 200م للبيع في لافيستا توباز بافضل سعر وفيو

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 142م للبيع في لافيستا توباز بافضل سعر وفيو

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٢٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع في لافيستا جاردنز تشطيب المالك

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧١٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف رابع على البحر للبيع في لافيستا 2

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 2, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة لامتلاك شاليه متشطب بالكامل على البحر

    The Icon Real Estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٣٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    ده السعر التوتال بالعفش والغاز ٣ مليون ٨٦٥

    The Icon Real Estate logo image

    العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة لامتلاك شاليه متشطب بالكامل علي البحر

    The Icon Real Estate logo image

    بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة محدودة لامتلاك شاليه مفروش على البحر بخصم 50%

    The Icon Real Estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه استلام فوري في مرحلة الكاريبيان بورتو

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    كاريبيان باي, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٢ متر مربع

    ٢٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطة في لا فيستا 6 على حمام سباحة و البحر

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه | في لا فيستا 6 | أرضي بحديقة | متشطب بالفرش

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي صف ثاني على البحر وحمام السباحة بحري

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بفيو بانورامي على البحر في تلال السخنه

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

صورة لـ  في العين السخنة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العين السخنة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…