شاليهات مفروشة للبيع في السويس, صفحة 7

1,262 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 20% امتلك شاليه لقطه موقع مميز بالتقسيط 6س

    Tradmark Real Estate logo image

    لا سيرينا ميني إيجيبت, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضى موقع مميز قرية تيوليب عين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    تيوليب, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 20% امتلك شاليه لقطه موقع مميز بالتقسيط 6س

    Tradmark Real Estate logo image

    لا سيرينا ميني إيجيبت, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٣٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٠٥٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% امتلك شاليه متشطب ومفروش بالكامل علي 8 س

    Tradmark Real Estate logo image

    كاب باي السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٤٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% امتلك شاليه متشطب ومفروش بالكامل علي 8 س

    Tradmark Real Estate logo image

    كاب باي السخنة, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٧٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 50% امتلك شاليه لقطه موقع مميز بالتقسيط 4س

    Tradmark Real Estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 20% امتلك شاليه لقطه موقع مميز بالتقسيط 7س

    Tradmark Real Estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٨١٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه لقطه موقع مميز بالتقسيط علي 6 سنين

    Tradmark Real Estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٠٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 20% امتلك ستوديو في موقع متميز و قسط حتي 4س

    Tradmark Real Estate logo image

    سانتا كلوز, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 30 % و اقساط حتي 5 سنين شاليه في موقع متميز

    Tradmark Real Estate logo image

    سانتا كلوز, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٣٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٧٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في سانتا كلوز باقساط حتي 4 سنين و مقدم 20%

    Tradmark Real Estate logo image

    سانتا كلوز, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٣٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 73م مفروش للبيع ف المونت جلاله افضل لوكيشن

    Tradmark Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥١٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع في بورتو السخنه مفروشه مكيفه ب

    Zein for real estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحمام سباحه خاص فيو على البحر بالكامل

    Zein for real estate logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحمام سباحه خاص فيو على البحر بالكامل

    Zein for real estate logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي بجاردن فى لافيستا 3 العين السخنة

    Zein for real estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع اهرمات بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق - بحديقة - مفروش بالكامل

    Remax The Address logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥٩٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٧٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شالية اول دوور ب رووف ب افضل سعر في Ein Bay

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور ثاني موقع مميز في منتجع بياسيرا

    Arsam Real-estate logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٣٧٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي في ماونتن فيو مفروش موقع وسعر مميز كاش

    Arsam Real-estate logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور ثانى بالرووف في بلومار وادي الدوم كاش

    Arsam Real-estate logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بمارينا وادي دجلة – العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    مارينا وادي دجلة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع-لاسيرينا ريد كاربيت العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    ريد كاربيت, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع سعر لقطه في ستلا دي ماري سي فيو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ستيلا دي ماري سي فيو, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع