شاليهات مفروشة للبيع في السويس, صفحة 11

1,262 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو على البحر مفروش بالكامل بجميع الأجهزة

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٣٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور ارضي بحديقه في قرية لاجولي مارينا

    Arsam Real-estate logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه دور ارضي في منتجع ستلا دي ماري الجولف

    Arsam Real-estate logo image

    ستيلا دى ماري 1, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور ارضي في قرية اريج العين السخنة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    اريج, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع مفروش بالتكييفات ستيلا دي ماري الجولف

    Arsam Real-estate logo image

    ستيلا دى ماري 1, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية متشطب بحديقة–لاسيرينا ريزورت

    Arsam Real-estate logo image

    لا سيرينا ريزورت, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين استلام فوري للبيع في منتجع لاسييستا

    Arsam Real-estate logo image

    لا سييستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٨٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مفروش في منتجع في لاسيرينا ريد كاربت

    Arsam Real-estate logo image

    ريد كاربيت, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مفروش في قرية جولدن كوست العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    جولدن كوست, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه صف اول ع البحر في قرية بلاجيو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    قرية بلاجيو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع استلام فوري بمشروع بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل للبيع في ستيلا دي ماري الجولف

    Arsam Real-estate logo image

    ستيلا دى ماري 1, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 135م -مرسيليا بلو باي السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع في مرحلة الحدائق المعلقه ببورتو

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٢٢٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش في مرحلة الاهرامات مشروع بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٧٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور ارضي مساحة 125م ف منتجع ماونتن فيو

    Arsam Real-estate logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٥٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي لا ڤيستا ٣ السخنة فيو بحر و حمام سباحه

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٣٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع لقطة فيو على البحر مباشرة استلام فورى

    Brokers Hub logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ستيلا دي ماري عين السخنه متشطب بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيلا دى ماري 1, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش بالكامل موقع مميز يطل علي البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحرى مفروش بالكامل في كورال سي السخنه

    New Avenue Real Estate logo image

    كورال سي, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضى بحديقة خاصه يري على البحر مفروش بالكامل

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع استلام فورى يطل على البحر مفروش

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا توباز شاليه مفروش يطل على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل بالتكيفات صف اول علي البحر

    Z Investments For Real Estate logo image

    الحياة ريزورت, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع