شاليهات مفروشة للبيع في السويس, صفحة 26

1,262 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بأعلى عائد استثمار بالدولار في البحر الاحمر

    Remax The Address logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل- علي حمام السباحة مباشرة

    Remax The Address logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالفرش استلام فوري بموقع مميز بلو باي

    why solutions logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرف للبيع في لافيستا 6 بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت شاليه 100م بجاردن مفروش بول فيو

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ف الماركت شاليه 113م بجاردن لاجون فيو ازها

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٨٣٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر الماركت شاليه غرفتين ازها مفروش بول فيو

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر سنيور شاليه في ازها لاجون فيو استلام فوري

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٨٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي لقطه صف تاني في لافيستا جاردنز

    Gold Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرف للبيع في لافيستا 6 بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بموقع مميز | مفروش بالكامل | مطبخ وتكييفات

    Oqood Investments logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٩٢٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر شقه في بورتو السخنه على حمام السباحه

    Badr Homes logo image

    بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر شقه في بورتو السخنه على حمام السباحه

    Badr Homes logo image

    بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بلو بلو للبيع -العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضى ثلاث غرف بحرى بالعفش التكيفات عالبحيره

    Badr Homes logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٬٨١٢٬٥٠٠ جنيه

    شالية لقطه متشطب بالفرش في العين السخنة بقسط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    بيلا رومانس, رومانس, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احلى شاليه علوي في العين السخنة بحري وبالاثات

    Badr Homes logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٦٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في لافيستا 1 دور أرضي بجاردن مفروشه

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في لافيستا 7 أرضي بحديقة وبحمام سباحة

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش للبيع كاريبيان 1 بورتو السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    كاريبيان باي, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٢ متر مربع

    ٣٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في لافيستا 6 صف ثالث من البحر تشطيب

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٨٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في ازها شاليه مفروش برايم لوكيشن بحري

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي لاجون فيو مفروش بالكامل للبيع في ازها

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شاليه بحري أرضي 140م | 3 غرف | لافيستا 6

    Oqood Investments logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مفروش بالكامل - بحديقة - علي البحر مباشرة

    Remax The Address logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٧٬٤٦٠ جنيه/متر مربع