شاليهات مفروشة للبيع في السويس, صفحة 13

1,262 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فيو البحر في قرية فينيسيا العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    فينيسيا بنت السلطان, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٧٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3 غرف للبيع في لافيستا 6 العين السخنة

    Key Point for real estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه هرم منقرع مرحلة الاهرامات بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل -مفروش بالكامل - جاهز للاستلام

    Remax The Address logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر لبيع توين هاوس في مونت جلالة العين السخنه

    Mrkt Shake logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥١٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي 3 غرف بحديقة 100م | استلام فوري متشطب

    Oqood Investments logo image

    ماونتين فيو السخنة 2, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقرب شاليه للبحر و حديقه كبيره و متجدد و بالفرش

    Badr Homes logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع فى المونت جلاله مفروش بالتكييفات

    Mrkt Shake logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥١٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شاليه فى ليتيل فينس بالمرحله الاولى و بحري

    Badr Homes logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٥٢٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 27

    شاليه

    ٧٬٠٧٢٬٥٠٠ جنيه

    شاليه بحديقه خاصه مفروش بالكامل يطل ع حمام السباحه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي استلام فورى يطل على حمام السباحه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه برووف خاص تكملة أقساط يطل على حمام السباحه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بجاردن في تلال السخنة بالفرش

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي للبيع قرية اروما العين السخنة بالفرش

    Town River logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع العين السخنه قريه بلو بلو ارضي بجاردن

    Town River logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو مميز للبيع قرية بلو بلو العين السخنه

    Town River logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع العين السخنه قريه ماليبو ارضي بجاردن

    Town River logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فرصه للبيع العين السخنه قرية بياسيرا بالفرش

    Town River logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٠٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع ستيلا دي ماري سي فيو العين السخن

    Arsam Real-estate logo image

    ستيلا دي ماري سي فيو, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بارقي قري العين السخنه قريه اروما

    Town River logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مميز العين السخنه قرية بلومار الدوم

    Town River logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 275الف و امتلك شقه فندقيه مفروشه على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه مفروش في منتجع فندقي 5 نجوم- عين سخنه

    Aqarpedia For Resale logo image

    تيوليب, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع قرية بياسيرا العين السخنه

    Town River logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي فرصة للبيع بقرية اروما العين السخنة

    Town River logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع