شاليهات مفروشة للبيع في السويس, صفحة 10

1,262 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه / للبيع / السخنه

    ERA Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه يرى البحر مباشرة في لا فيستا 2

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 2, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر و حمام السباحة بالفرش لا فيستا 5

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر متشطب بالفرش في بيلا رومانس بقسط8س

    Roots Real Estate logo image

    بيلا رومانس, رومانس, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقة بالفرش و الاجهزة في لا فيستا 6

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٥٬٩٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالفرش فى المونت جاله العين السخنه

    Mrkt Shake logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٦٤٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه 180 متر للبيع في لا فيستا جاردنز

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع فى المونت جلاله العين السخنه

    Mrkt Shake logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥٦٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي مطل على البحر في لافيستا 5

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 4, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن 3 غرف على حمام سباحه فرش مميز بحرى

    Scale for Real estate investments logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية موقع مميز في الأهرامات بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية مشروع بورتو السخنة سعر مميز بانوراما

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه صف اول ع البحر في قرية كورونادو مارينا

    Arsam Real-estate logo image

    كورونادو مارينا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي للبيع قرية ستلا دي ماري سي فيو 3 السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ستيلا دي ماري سي فيو, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٤٦٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع دور اول في قرية كورونادو مارينا السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    كورونادو مارينا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور ثاني منتجع بورتو ساوث بيتش السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بورتو ساوث بيتش, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٤٨٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع موقع مميز بالتقسيط في بالم بيتش السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٤١٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه استلام فوري في قرية لاجولي مارينا

    Arsam Real-estate logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شاليه

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 64 متر فى بورتو كاريبيان العين السخنه

    Guides Real Estate logo image

    كاريبيان باي, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٦٤ متر مربع

    ٣٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور ارضي بمنتجع المونت جلالة السخنة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٥٢٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع في قرية بلاجيو 140م بالعين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    قرية بلاجيو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور ارضي سعر مميز في مرحلة البانوراما

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٢٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع موقع مميز في مرحلة اهرامات مشروع بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٣٥٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع استلام فوري بمنتجع بيلا فيستا السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بيلا فيستا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية دور ارضي قرية جولدن كوست العين السخنة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    جولدن كوست, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع