بيوت و فلل للبيع في السويس

371 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع سعر مميز منتجع ماليبو العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر لفيلا صف اول تشطيب بالتكيفات علي اللاجون

    Edge Real Estates logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٣١٨ متر مربع

    ٩٤٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل استلام فوري في المونت جلالة في السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٧٦٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل x ازها السخنه صف اول ع اللاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٣١٢ متر مربع

    ١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري بمقدم 19 مليون في لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • ستيلا دي ماري

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    السويس,العين السخنة,ستيلا دى ماري,ستيلا دى ماري 1

    3 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٤١٬١٩١٬٥٥١ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع في ازها بأقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٣١٢ متر مربع

    ١٣٢٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مفروشة بالكامل - فيو جولف وحمام السباحة -

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيلا دى ماري 1, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع | المونت جلالة فيو على البحر والجبال

    Flag square Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 200 م في زهرة البحيرات في كبريت

    sherwoods property logo image

    خليج السويس, السويس

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بـ مقدم 1,000,000 فيلا 150م Sea View أو بخصم 40%

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • مارينا وادي دجلة

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٠٨٬١٧٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Wadi Degla
    السويس,العين السخنة,مارينا وادي دجلة

    3 - 5 غرفة

  • 14

    فيلا

    ١٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بجاردن للبيع متشطبة ع البحر في العين السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للمعاينة - بفـيو كامل للبحر من كل غرفة

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٣٢٣ متر مربع

    ٤٬٣٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفـيو كامل للبحر + اللاجون من كل غرفة اعلى ارتفاع

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٥٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رائعة 685 متر صف اول اطلالة بحر - مفروشة

    Cairo Gate Real Estate logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ١٧٥ متر كورنر خيالية علي البحر جاهزة للاستلام

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • تلال شورز

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٤٥٬١٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    السويس,العين السخنة,تلال السخنة

    2 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    علي البحر فيلا كورنر كاملة التشطيب ٣٦٠ درجة خيال

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مرحله (هاند1) بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    هاند فيلا, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا6العين السخنة فيلا للبيع استلام فوري اقساط

    Property Hills  One logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ازها العين السخنة توين هاوس تشطيب كامل بالفرش

    Property Hills  One logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك قريه ازها توين هاوس فوري تشطيب كامل

    Property Hills  One logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ٨٩٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • لا لونا بيتش

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٠٥٨٬٧٥٠ جنيه

    خطة السداد: 40
    المطور العقاري
    Next Deal
    السويس,العين السخنة,لا لونا

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 9

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ف العين السخنه جاهزة للاستلام ع البحر متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة صف اول ع البحر 6 غرف أكواريوس السخنة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    اكواريوس, العين السخنة, السويس

    6

    7

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ١٧٥ متر كورنر خيالية علي البحر جاهزة للاستلام

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع لافيستا 3 العين السخنة مجددة بالكامل

    Volume realestate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم890 الف بفيو ساحر على البحر بتشطيب فاخر

    Falcon for Real Estate logo image

    بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • لافيستا راي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    السويس,العين السخنة,لافيستا

    2 - 3 غرفة