عقارات للبيع في لافيستا 6, صفحة 6

339 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بجاردن في لافيستا 6 بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع بتقسيط مقدم 465 الف وقسط 8 سنوات

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بجاردن في لافيستا 6 بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع في لافيستا 6 بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع متشطبة استلام قريب في لافيستا 6 السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 130م أرضي بجاردن 40م متشطبة يطل على البحر

    Z Investments For Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 150م متشطب استلام فوري صف اول بحر

    Z Investments For Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن في لافيستا 6 فيو حمام سباحه وبحر

    Gate real estate marketing logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 180م ارضي بجاردن استلام فوري متشطب بالكامل

    Z Investments For Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه/للبيع/لافيستا 6/مفروش/يري البحر

    Home Destination logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف ثاني على البحر للبيع في لافيستا 6

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو بانورامي على البحر للبيع في لافيستا 6

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٥٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شاليه فورى 180متر بالتقسيط فى لافسيتا 6

    Square Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ٣ غرف صف الخامس يرى البحر متشطب

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في لافيستا ٦ العين السخنة شاليه تانى صف بحر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس مفروش شيك موقع مميز سعر ممتاز

    Selective logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بانورامي على البحر شامل الفرش والتكيفات

    Selective logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي لا فيستا ٦ السخنة مفروش على حمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٧٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي مع حديقة في لافيستا السخنة فيو على بحر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شاليه أرضي بحري 3 غرف بإطلالة مباشرة للبحر

    Oqood Investments logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقة على حمام السباحة في لا فيستا 6

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر و حمام السباحة بالفرش في لافيستا 6

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي على حمام السباحة بحري في لافيستا 6

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة مباشرة يرى البحر لا فيستا 6

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش صف ثالث علي البحر فى لافيستا 6 السخنه

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع