عقارات للبيع في لافيستا 6, صفحة 4

339 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري بمقدم 19 مليون في لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه + حديقه يري البحر متشطب في لافيستا ٦ السخنه

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري خطوات للبحرFully Fnished لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بفيو بحري sea view استلام فوري + تشطيب

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيبات كامله Vib فيو بحري رائع برايم لوكيشن 130م

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ديزاين فيلا استلام فوري صف اول ع البحر 20متر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ديزاين فيلا استلام فوري صف اول ع البحر 20متر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شاليه 3 غرف على البحر متشطب بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا6العين السخنة فيلا للبيع استلام فوري اقساط

    Property Hills  One logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في لا فيستا 6 – صف أول | مفروش

    KRE investments logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أبر للبيع في لا فيستا 6 – العين السخنةمفروش

    KRE investments logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,100,000ج=3 غرف+جاردن+فيو(بحر+pool)+متشطبة

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه صف اول بحر بمقدم 980 الف استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    4,200,000 =فيلا 220م صـف أول بفيو بانورامي كل غرفة

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    15 متـر للبـحر - فيو من كل غرفة - لوكيشن خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر مساحة150م استلام فوري متشطب تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه140م فورى فى لافيستا 6 العين السخنه بأفضل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1.000.000بخطوات للبحر مع لافيستاالعين السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بموقع مميز بالفرش في لا فيستا 6

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري Double View متشطب خطوات للبحر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 950 الف - استلام فوري شاليه ( 3 غرف صف اول )

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٧٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري 126م - 3 غرف + قسط 6 س - تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك ع البحر في لافيستا السخنة متشطب استلام فوري

    IRTKAZ logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة أول سكن للبيع في لا فيستا 6

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف ثاني على البحر استلام فوري متشطبة تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٬٤١١ جنيه/متر مربع