عقارات للبيع في أزهى, صفحة 8

517 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضى فيو حمام السباحة بحرى و يمتاز بخصوصيه

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكس شاليه للبيع في أزهى العين السخنة – موقع مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٧٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬١٥٤٬٦١٥ جنيه

    فيلا متشطبه صف 1 لاجون ف اقرب جزيره للبحر في ازها

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ٩٦٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل برايم لوكيشن استلام فوري في ازها السخنه

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ٦٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٤٤٬٨٢٤ جنيه

    تاون هاوس كورنر ريسيل دايركت علي اللاجون في ازها

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٧٦ متر مربع

    ٥٨٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه برايم لوكيشن ريسيل للبيع في ازها السخنه

    متصدر

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كورنر ريسيل لاجون فيو ارضي بجاردن للبيع

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل علي اللاجون استلام فوري في ازها

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٩٬٦٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن بحري فيو مميز علي البول ف ازها

    متصدر

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٨٤٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    شاليه

    ٨٬٦١٢٬٤٢٢ جنيه

    شاليه علي اللاجون متشطب و مفروش و جاهز للاستلام

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٦٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون صف اول علي اللاجون للبيع في ازها

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٥١٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بحري برايم لوكيشن علي اللاجون في ازها

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ١٠٢٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 29

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سنيور شاليه بجاردن 130م صف اول علي اللاجون

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باميز فيو في القرية تاون هاوس 185م تشطيب سوبر لوكس

    Property Misr logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٦٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارض للبيع فى Azha el Sokhna

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٠٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مستقلة علي البحر في ازها السخنة

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ١٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة بالقسط علي البحر في ازها السخنة

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل x ازها السخنه صف اول ع اللاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بشاطئ خاص ع البحر بتشطيب فندقي فب ازها تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ١٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون فيلا متشطبه بالكامل مع تكيفات ومطبخ

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٩٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه115م استلام فوري Double View بمقدم460 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مميزه 5 غرف دبل فيو بتقسيط على 10 سنين.

    Egypt Best Properties logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    5

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٤٣٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ريسيل بسعر لقطة فى ازها العين السخنه

    Step One Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه أرضي بحديقة 104 متر في أزها السخنة

    متصدر

    Oqood Investments logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم بينتهاوس تشطيب راقي بالتقسيط ع اطول فترة

    Square Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥١٬٦٣٣ جنيه/متر مربع