عقارات للبيع في أزهى, صفحة 9

517 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم5% شاليه بوول فيو تشطيب راقي تقسيط ع9سنين

    Square Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٠٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5% امتلك تاون هاوس سي فيو بالتقسيط ع9سنين

    Square Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم5% امتلك شاليه تشطيب راقي بالتقسيط ع9سنين

    Square Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٩٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٧٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو البحر فى العين السخنة تقسيط عـ 6 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٩٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬١٧٣٬٠٠٠ جنيه

    قسط شاليه متشطب بالكامل ريسيل بمنتجع راقي بالسخنة

    IRTKAZ logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٧٥٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تم تنزيل السعر لسرعة البيع شاليه غرفتين بفيو لاجون

    Step One Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 100متر مفروش للبيع فى أزهى العين السخنة

    Trends Real Estate Egypt logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع استلام فورى يطل علي حمام السباحه ازها

    Trends Real Estate Egypt logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٨٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة لاجون فيو تشطيب كامل بالتكيفات ومطبخ

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٣٧٦ متر مربع

    ٦٦٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت شاليه 71 م بجاردن فوري بول فيو

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٩٦٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شاليه 3غرف في ازها استلام فوري افضل مرحله

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر الماركت شاليه 71م بول فيو استلام فوري

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٨٥٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 275م مفروش افضل فيو علي لاجون مفتوح ازهي

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 350م مفروش افضل فيو علي لاجون مفتوح ازهي

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر الماركت شاليه غرفتين ازها مفروش بول فيو

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع صف اول علي الاجون

    The Broker EG logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فيو لاجون في Taurina

    The Broker EG logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب كامل بالفرش 3 غرف مع حديقه خاصه

    Edge Real Estates logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٢٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بحديقة استلام ازها توكانا العين السخنة.

    Sedra Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩١٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 275م مفروش افضل فيو علي لاجون مفتوح ازهي

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٧٬٣٢٦٬٥٠٠ جنيه

    افضل سعر شاليه غرفتين ف ازها لاجون فيو استلام فوري

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٩٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ف الماركت شاليه 113م بجاردن لاجون فيو ازها

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٨٣٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شاليه 3غرف في ازها استلام فوري افضل مرحله

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر الماركت شاليه غرفتين ازها مفروش بول فيو

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شاليه غرفتين ف ازها لاجون فيو استلام فوري

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧٧٬٦٨٢ جنيه/متر مربع