عقارات للبيع في أزهى

547 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر من لافيستا شاليه بأجمد فيو على البحر+متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين 145م فيو رائع على اللاجون مفروش بالكامل بأزها

    متصدر

    Oqood Investments logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٠٠٩٬٧٢٢ جنيه

    شالية 90م واخدVIP فيو دقيقه من البحر ببرايم لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمليون 700 تعاقد صف اول على البحر بفيو عالمي

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه VIP فيو 100%على البحر بأجمد فيو+ تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 320م متشطبة في أزها السخنة

    Selection Code logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ٩٤٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للايجار شاليه صف اول لاجون في (ازها العين السخنه )

    Gold Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه بأقل من سعر السوق مباشرة ع اللاجون ب أزها

    East wing logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ١١٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز بفرش راقي للبيع لاجوون فيو ارقي موق

    Square Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٩٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفرش راقي للبيع بالتقسيط لاجوون فيو ارقي موق

    Square Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة لاجون فيو تشطيب كامل بالتكيفات ومطبخ

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٣٧٦ متر مربع

    ٦٦٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز موقع فيلا صف اول لاجون بالمطبخ و التكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٥٣٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٢٩٬٠٧٢ جنيه

    شاليه125م فيو بانورمي علي البحر استلام فوري ومتشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول صف علي اللاجون بالفرش و المطبخ و الاجهزة كاملة

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بأقل سعر شالية بحري 72متر | تشطيب كامل

    Oqood Investments logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك متشطبة صف اول علي البحر جاهزة بأقل مقدم قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٢٬٣٢٩٬٥٠٠ جنيه

    افضل سعر دوبلكس موقع مميز جدا متشطب وجاهز للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٨٨٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بموقع مميز غرفتين مفروش بالكامل فى ازها

    Oqood Investments logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٩٢٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه VIP استلام فوري Sea View متشطب بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضى فيو حمام السباحة بحرى و يمتاز بخصوصيه

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٥٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر توين هاوس إطلالة على اللاجون

    متصدر

    Remax The Address logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٧١ متر مربع

    ٥٧٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة -مفروشة بالكامل - شاطئ خاص على اللاجون

    متصدر

    Remax The Address logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ١١٤٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أزها بحرى تانى صف علي اللاجون بموقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٧٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه115م استلام فوري Double View بمقدم460 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول لاجون | بحري 170م +حديقة 150م | موقع مميز

    Oqood Investments logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع