شاليهات للبيع في السويس, صفحة 9

3,354 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي فى لا ڤيستا 3 السخنة صف تاني من البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت ٣ غرف فى المونت جلاله بموقع مميز على اللجون

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١١٢ متر مربع

    ٧٥٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقة على حمام سباحة تانى صف بحر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٤١٢٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شالية صف اول على البحر بالسخنة بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    جي باي, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٢٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ..تشــطيب كامل فيو بحـــر خيالي تمشية للبحـر خطوات

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٩٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه VIP استلام فوري Sea View متشطب بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة في تلال السخنة - المرحلة السادسة

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شالية 2نوم متشطب بالفرش في العين السخنه

    Roots Real Estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٨٢٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في ستيلا دي ماري Sea Viewفيو على البحر

    Chances Real Estate logo image

    ستيلا دي ماري سي فيو, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    بفيو( بحر + lagoons ) شاليه تشطيب superluxe باقساط

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع في قرية أروما بالعين السخنة

    Chances Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقه فيو على حمام السباحه و البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضى فيو حمام السباحة بحرى و يمتاز بخصوصيه

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بارخص سعر دايركت على لاجون متشطب بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥١٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه(مقدم2.62مليون) sea view+تشطيبvip

    Falcon for Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٢٢٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع في بورتو السخنه مفروشه مكيفه ب

    Zein for real estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للمعاينه بفيو بحر بالسخنه بتقسيط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    بيلا رومانس, رومانس, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠١٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مرسيليا بلو باي العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك متشطب بالفرش بفيو ع البحر وبأقل سعر بالسخنه

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية استلام فوري متشطب للبيع في العين السخنة 113م

    Z Investments For Real Estate logo image

    باي ماونت, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٥٤٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي متشطب للبيع فيو علي البحر في باي ماونت

    Z Investments For Real Estate logo image

    باي ماونت, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٨٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب استلام فوري في باي ماونت العين السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    باي ماونت, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٨٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري 2 نوم بجاردن متشطب تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    السخنة هيلز, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري 2 نوم متشطب تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    السخنة هيلز, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي لا ڤيستا ٣ السخنة فيو بحر و حمام سباحه

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٣٬٧٧٠ جنيه/متر مربع