شاليهات للبيع في السويس, صفحة 13

3,316 عقارات أخرى
  • 19

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه إطلالة مباشرة على البحر والمسبح

    Feeds logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالحدايق المعلقه بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع وترفرونت بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    ووتر فرونت, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للاستلام الفوري ومفروش بالكامل

    Susqual Management logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل لوفت شالية 139متر فيو وسعر مميز فى أزها

    متصدر

    Oqood Investments logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٧٠٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع لوكيشن مميز قرية مورانو العين السخنه

    Town River logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالم بيتش العين السخنة بالفرش والاجهزه

    Town River logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع قرية لاسرينا بالم بيتش السخنة فيو بسين

    Town River logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقة متشطب ومفروش بالم بيتش السخنة

    متصدر

    Town River logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي للبيع العين السخنة قرية بالم بيتش

    Town River logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس للبيع بقرية اروما العين السخنة تسليم فوري

    Town River logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع المونت جلاله العين السخنة فيو لاجون

    Town River logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه جاهز للاستلام بمقدم 20% بالتقسيط

    Tradmark Real Estate logo image

    كورونادو بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% امتلك شاليه بالتقسيط علي اطول فتره سداد

    Tradmark Real Estate logo image

    كارنيليا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٦٩٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 140م بفيو على البحر استلام فورى بمقدم3مليون

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب بموقع مميز بالتقسيط علي 10 سنين

    Tradmark Real Estate logo image

    كارنيليا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بمقدم 10% موقع مميز بالتقسيط علي اطول فتره

    Tradmark Real Estate logo image

    كارنيليا, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٧٥٤٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شاليهك غرفتين على البحر مباشره بالسخنه

    Roots Real Estate logo image

    جبال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٧٩٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٢١٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شالية فى المونت الجلالة بالعين السخنة

    Roots Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٢٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية استلام فورى بأقل سعر بفيو POOL بالعين السخنة

    Roots Real Estate logo image

    كاب باي السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة مضاعفة في الروف شامل الفرش كاملا بالأجهزة

    Selective logo image

    ستيلا دى ماري 1, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز، استلام فوري، تشطيب سوبر لوكس

    Selective logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالمطبخ والتكيفات مع حديقة خاصة استلام فوري

    Selective logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بانورامي على البحر بجاردن خاصة شامل جميع الفرش

    Selective logo image

    ستيلا دي ماري سي فيو, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٥٬٤٠٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه 3 غرف متشطب للبيع فى العين السخخنه

    Mrkt Shake logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٩٬١٦٣ جنيه/متر مربع