شاليهات للبيع في لافيستا, صفحة 20

616 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 700الف واستلم شاليه دبل فيو متشطب قسط لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليهك متشطب جاهز قسط بأقل سعر في لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع | لا فيستا 7 | مع مسبح وحديقة خاصين

    Remax Style logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 145 بلافيستا 7 العين السخنة

    Remax Style logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن شايف البحر في لافيستا 4 العين السخنة

    Abrag 2 logo image

    لافيستا 4, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في لافيستا 3 فيو بحر كامل صف ثاني

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه روف للبيع في لافيستا 3 فيو بحر مباشر

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في لافيستا 1 بالفرش والأجهزة مع روف

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي حديقه خاصه صف اول استلام فورى

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ديزاين فيلا VIPاستلام فوري تشطيب كامل2دللبحر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي لقطه صف تاني في لافيستا جاردنز

    Gold Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ارضى بحديقه يطل على البحر لافيستا 3

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علوي 110متر جاهز للسكن في لافيستا جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في لافيستا 1 دور أرضي بجاردن مفروشه

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في لافيستا 7 أرضي بحديقة وبحمام سباحة

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في لافيستا 6 صف ثالث من البحر تشطيب

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في لافيستا 6 مصطبة-مميز مفروش بالكامل

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بصيفك في شاليهك الخاص في لافيستا 6-مفروش

    Premium Homes logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لافيستا راى يطل مباشره على حمام السباحه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شاليه - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في لافيستا 2 - لافيستا - العين السخنة - السويس
    1

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش استلام فورى يطل على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 2, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع صف ثاني استلام فورى يطل على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 2, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع موقع مميز استلام فورى يطل على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للاستلام صف ثالث يطل على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    180 م شالية أرضي فى لافيستا 6 صف ثالث على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مميز بحرى يطل على البحر و حمام السباحه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع