شاليهات للبيع في لافيستا 1

16 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في La Vista 1 – موقع مميز علي بحر

    KRE investments logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي مفروش بالكامل للبيع في لافيستا 1

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية | للبيع | لافيستا السخنة

    ERA Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٢٢٤ متر مربع

    ٣٧٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة بانورامية على البحر استلام فوري شامل الفرش

    Selective logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في لا فيستا 1في افضل لوكيشن علي البحر

    Sweet Home Realestate logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية أرضي للبيع في لا فيستا 1

    Sky Home logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي مفروش بالأجهزة مع حديقة فى لا فيستا 1

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 445الف فقط و استلم فورا شالية متشطب قسط 6سنين

    IRTKAZ logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دوبلكس فيو كامل على البحرفي لا فيستا 1

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في لافيستا 1 بالفرش والأجهزة مع روف

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في لافيستا 1 دور أرضي بجاردن مفروشه

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع موقع مميز استلام فورى يطل على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 115 متشطب ومفروش بالكامل لاڤيستا 1 السخنة

    TREX logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه و رووف برؤيه للبحر موقع مميز فى لافيستا 1

    Remax 360 logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف أول بحر في - لافيستا 1

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه اول صف للبيع بالاثاث

    Hello Home logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع