بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في مدن أبوظبي

19 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 ادوار صف اول على البحر واخده فيو عظيم مجهزه

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,800,000=فيلا لقطه امام البحرمجهزه بالكامل+المطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سي فيو تشطيب عالى الجودة خدمات بريميم بقسط مرن

    Q Sequoie logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٢٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 10 دقائق من المطار، على الجولف والبحر.

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدن رأس الحكمه الساحل الشمالي

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٧٦ متر مربع

    ٢٢٦٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٦٬١٥٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي البحيرة في وادي يام من Modon الإماراتية

    New Avenue Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٤٨ متر مربع

    ٣٤٧٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف صف اول متشطبه اقرب استلام بمقدم10%

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٥٥٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول علي اللاجون متشطبة باقساط علي 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدن راس الحكمه-صف اول بحر-علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Twin House للبيع 248م الساحل الشمالي

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باطلاله بحر تشطيب كامل في مرسى باغوش

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٤٠٣ متر مربع

    ١٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا خطوات من البحر تشطيب VIP مستقبل راس الحكمه

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع (مدن) 550 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدن الإماراتية رأس الحكمة - فيلا للبيع 248م

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٤٩٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصرVIP LUXURY ف قلب جزيرة البحر ع لسان راس الحكمه

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٨٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا LUXURY ع البحر ع لسان خليج راس الحكمه قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٥٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٠٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلتك 5 غرف صف اول من البحر بتقسيط على 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٦٧ متر مربع

    ١٦٣٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا خطوات من البحر تشطيب VIP مستقبل راس الحكمه

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    4,000,000 = فيـو بحر + لاجون خيالي صف أول

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٧٦ متر مربع

    ١٠٬٦٣٨ جنيه/متر مربع