عقارات 5 غرفة نوم للبيع في سيدي عبد الرحمن, صفحة 5

526 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في مراسي مفروشه تطل علي ليك بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٦٦ متر مربع

    ١٣٩٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باقل سعر بمراسي متشطبة بالكامل

    متصدر

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٩٨ متر مربع

    ١٢٠٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل للبيع جاهزة للاستلام بمراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٩٨ متر مربع

    ١٢٠٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بخدمات فندقية by Kynd برايم فيو في Amwaj

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٩٤٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع 500م صف رابع استلام فورى متشطبة في سيشل

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز للبيع متشطبة بالكامل مراسي اعمار

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٩٥ متر مربع

    ٢٦٥٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول ع جولف للبيع بمساحة ارض كبيرة مراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٩٨ متر مربع

    ٢١٠٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف ثاني على اللاجون قريبة من البحر سكاى جاهزه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٦١ متر مربع

    ٩٣٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٧٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل للبيع جاهزة للاستلام مراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٩٨ متر مربع

    ١٥٩٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أمواج: فيلا مستقلة على الصف الأول من الشاطئ

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سي شيل سيدي عبدالرحمن الساحل الشمالي

    Hodoud for Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قريه هاسيندا باي دوبلكس تكمله اقساط للبيع بالفرش

    Property Hills  One logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٢٥٦ متر مربع

    ٥٢٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سينيور للبيع | إطلالة جولف وبحيره

    Crown properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلايا غزالة فيلا صف اول مع كابينه للبيع

    Triple S Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٥٧ متر مربع

    ٣٢٨٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سى شيل فيلا بالفرش و التكييفات للبيع

    Triple S Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف مفروشة سوبر لوكس بحديقة وحمام سباحة خاص

    Value For Real Estate logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤١٠ متر مربع

    ٦٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة صف اول علي الجولف في هايسندا باي

    Hodoud for Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة مطلة مباشرة على البحيرة في سيشيل

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٩٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 260م بجاردن+ pool مفروش بسعرلايقارن ف سي شيل

    Bright logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    منزل مزدوج

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستيلا بلانكا-توينهاوس على التراس الاسبانى ميتفوتش

    Boundless For Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٢٣ متر مربع

    ١٨٥٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزه للاستلام سعر مغري علي البحر-هاسيندا باي

    Property  Hills. logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٩٨ متر مربع

    ٣٣٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٣٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن للبيع في هاسيندا بجوار مراسي

    Property  Hills. logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7+

    ٣٥٨ متر مربع

    ٣٨٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أمواج: فيلا مستقلة على الصف الأول من الشاطئ

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بانورما علي البحرفيلا مستقله صف اول بحر للبيع اموا

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلالة علي البحر فيلا لوكيشن مميز بالتقسيط متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في سيدي عبد الرحمن
مؤشرات حول أداء المجتمع
سيدي عبد الرحمن

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…