عقارات 5 غرفة نوم للبيع في سيدي عبد الرحمن, صفحة 16

526 عقارات أخرى
  • 30

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا + كابانا للبيع سي شيل – الساحل الشمالي

    Property Network logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٤٩ متر مربع

    ١١١٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هاسيندا ريد | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٥٥ متر مربع

    ٢٨١٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في سيشل موقع مميز

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مفروشة صف أول بحر بأقل سعر في السوق

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف تاني من البحر ودايركت لاجون بحري بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هاسيندا ريد | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٥٤ متر مربع

    ٢٨٢٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في هاسيندا باي فيو حمام السباحة

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٥٧ متر مربع

    ١٢٣٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه برووف 420 متر تشطيب كامل ٥ غرف هاسيندا

    Edge Real Estates logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٤١٨ متر مربع

    ٤٣٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Amazing First Row Sea Standalone Telal Northcoast

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٩٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز للبيع متشطبة بالكامل مراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٩٥ متر مربع

    ١٦٤٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خفض سعر فيلا | فيردي لاجون ماراسي

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٢٨ متر مربع

    ١٥١٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مباشر بحر في أمواج – استلام فوري

    Selection Code logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٠٥٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب صف اول بحر في امواج

    Selection Code logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٠٥٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي 600 متر- مفروش بالكامل - حمام سباحه خاص

    Realpals Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في هاسيندا باى/ كود: SV0960

    Dk REAL ESTATE logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٢٣ متر مربع

    ٧٧٬٣٩٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا إستلام عالمفتاح فى هاسيندا باى بجانب لافيستا

    Property  Hills. logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٩٨ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع في مراسي مفروشة بالكامل

    clear scope logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٧٠ متر مربع

    ١٧٠٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بالكامل للبيع ف مراسي بلانكا عالجولف

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٩٥ متر مربع

    ١٧٢٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 871m للبيع بأفضل سعر في هاسيندا باي

    Real Vision logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٨٧١ متر مربع

    ٤٥٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز للبيع بمساحة ارض كبيرة مراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٦٨ متر مربع

    ٢٣٥٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس صف اول ع لاجون للبيع متشطبة بمراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٩١ متر مربع

    ١٨٩٬٠٠٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٧٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل للبيع جاهزة للاستلام مراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٩٨ متر مربع

    ١٥٦٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة صف اول لاجون - بلانكا - مراسي

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٩٥ متر مربع

    ١٧٧٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع (هاسييندا باي) 320 م

    RE/MAX Avalon logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٢٠ متر مربع

    ٦٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دويت فيلا للبيع في مراسي سكايا فيو على البحر

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ١٩٧٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في سيدي عبد الرحمن
مؤشرات حول أداء المجتمع
سيدي عبد الرحمن

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…