عقارات 5 غرفة نوم للبيع في سيدي عبد الرحمن, صفحة 13

526 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٨٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مستقلة في سي شيل بإطلالة علي الاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٨٠ متر مربع

    ١٥٠٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل موقع مميز بالفرش في هاسيندا باي

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7+

    ٤٢٠ متر مربع

    ٤٨٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل تطل على البحر حديقه خاصه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ١١٨٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر للبيع مفروش في هاسيندا وايت

    AK Circle logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بتصميم خاص مطل علي البحر بتشطيب فاخر بالفرش

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٩١٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٨٬١٥٥٬٥٢٠ جنيه

    ارخص سعر في السوق فيلا مستقله للبيع في بلايا غزالة

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٩٢٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٣٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل مستقله مميزه في مراسي للبيع

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٥٢٨ متر مربع

    ٦٣٢٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مباشرة على اللاجون وفي موقع مميز جدًا

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه بالكامل و استلام فورى فى مراسى

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٩٨ متر مربع

    ١٤٠٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه للبيع بموقع مميز بحمام سباحة خاص

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٦٦ متر مربع

    ١٥٠٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 250م سوبر لوكس + حديقه 160م + رووف 51م

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٨٬١٩٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بتشطيب مميز للبيع في مراسي

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٩٨ متر مربع

    ١٧٧٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بالكامل | أرض 1000 متر | إطلالة البحر

    Country For Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    أي فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون مميز للبيع بسى شيل ستون بلوك

    Sign Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٨٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في تلال بموقع مميز جدًا

    Flip logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٩٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع هاسيندا باي – بالم هيلز الساحل الشمالي

    Rokn Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لاجون فاخرة | فيردي ماراسي

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٢٨ متر مربع

    ١٦٣٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز بحمام سباحة | فيرونا ماراسي

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٤٩ متر مربع

    ١٠٠٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيره صف اول لاجون بحري عرض مميز

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٢٣ متر مربع

    ١٤٦٬٥٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميزاقل سعر فيلا 5 غرف في بلايا لاجون فيو

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٥٩٥ متر مربع

    ٦٠٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع سي فيو اول صف على اللاجون -هاسيندا باي

    Aspire Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٦٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه 270 متر جولف فيو بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 28

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل مفروش بالكامل بأميز موقع جولف فيو

    Square real estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سينيور شاليه متشطب بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٩٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٧٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول ع البحيرة مُباشرةً للبيع متشطبة بمراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٢١ متر مربع

    ٢٤٢٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في سيدي عبد الرحمن
مؤشرات حول أداء المجتمع
سيدي عبد الرحمن

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…