شاليهات 5 غرفة نوم للبيع في هاسيندا ويست

2 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سنيور شاليه 5غرف متشطب للبيع في هاسيندا علي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٨٨٦٬٥٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن على البحر بأسهل سداد في الطرح الجديد!

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع