شاليهات 4 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 7

673 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب ريسيل موقع مميز ف سيلفر ساندس عالبحر

    Remax The Address logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٢١٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٢٨٬٢٨٥٬٩٠٠ جنيه

    شاليه سينيور للبيع سيلفر ساندز فيو بحر موقع مميز

    Apart Real estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٢٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬١١٥٬٠٠٠ جنيه

    ‎شاليه للبيع في الماظة باي – مرحلة تيرازو

    New Avenue Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    1

    ٢٥٤ متر مربع

    ٩٨٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى مارينا ويست مراسي بفيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٦١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى امواج الساحل بفيو حمام سباحه

    Conquer Properties logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢١٬٨٣٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 3 غرف متشطب بالكامل بسعر مميز

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ١٧٣٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه دوبلكس سيشل متشطب بالكامل سعر لقطه

    Beltone logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٧٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على البحر تشطيب فندقي

    Remax Professional. logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٢١٬٨٣٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك أقل شاليه 3 غرف متشطب بالكامل بسعر مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ١٧٣٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقه في Playa كامل التشطيب

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٨٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٠٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه برووف فاخر لاجوون فيو

    Roots Development logo image

    سيزين, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣١٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للبيع شاليه فاخر صف أول جولف وبحيرة موقع مميز

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى بلانكا مراسي بفيو لاجوون

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شاليه بروف برايم لوكيشن ريسيل بأقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٢٣ متر مربع

    ٦٧٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فيو بجر تشطيب كامل بمقدم 5% علي 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هاسيندا وايت شاليه بفيو كامل على البحر للبيع

    Triple S Real Estate logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس شاليه مرسي بغوش بأقل سعر استلام قريب

    Evergreen Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالقرب من البحر بسعر مميز في أوجامي

    Apart Real estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٢٠٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علوي جاهز للسكن بإطلالة على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٨٧٬٤٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شاليه 190متر امام البوول مباشرة

    Square real estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٣٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 4 غرف في June Sodic | تراس وفيو حمام السباحه

    New Avenue Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٢٢٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه أرضي للبيع علي جولف في هاسيندا باي

    Triple S Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شاليه للبيع 190مترامام البوول مباشر

    Square real estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٣٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده امتلك شاليه فيو لاجون بتقسيط على 8س!!

    Egypt Best Properties logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ١٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مكتمل التشطيب بإطلالة على البحر بالقسط 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع