شاليهات 4 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 10

673 عقارات أخرى
  • 18

    شاليه

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة بنتهاوس مفروش بقرية "أمواج"

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في الماركت في ستيلا هايتس شاليه120م

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر استثمار اماراتي في مصر شاليه مجهز خطوات للبحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٩٤ متر مربع

    ٨٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١١٬٧٨٩٬٠٠٠ جنيه

    4غرف ريسيل مرحلةاولى178م+90م²رووف في سيلفر ساندز

    Evergreen Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٤٥٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه VIP خطوات مشي من باب الشاليه لرمال البحر !

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سنيور شاليه صف اول علي الجولف مفروش في هاسيندا باي

    Apart Real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٦٢ متر مربع

    ٤٦٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٨٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة بحر أقل سعر في الماركيت يونت محدودة

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٩٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سنيور شاليه بمساحه مميزه و صف اول لاجون

    Empire real estate and investment logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٨٩ متر مربع

    ٤٣٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٨٬٨٠٠ جنيه

    أفضل سعر لشاليه علوي 4 غرف في Silversands

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٠٧٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أميز تشطيب وفرش - شاليه ٤ غرف في seashell

    متصدر

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه يطل علي البحر مفروش استلام فوري هاسيندا وايت

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ١٢٤٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سينيور شاليه صف اول جولف متشطب وبالفرش لقطه

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٢ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لاجون فيو متشطب للبيع في the med

    AK Circle logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٠٠٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه 4 غرف للبيع في جون سوديك راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علوي مع كابانا سيشل هورايزون مفروش ومتسلم

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 4 غرف بمقدم 5 % و اقساط علي اطول فترة سداد

    Tradmark Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١١ متر مربع

    ٣٨٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 300م لافيستا كاسكادا

    Tasweeq For Real Estate logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه بجاردن علي البول بالفرش في مراسي

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط على 10 سنوات فيلا فاخرة 4 غرف على اللاجون

    Apart Real estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ١٩٨٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن متشطب بحمام سباحه خاص - استلام فوري

    Coldwell Banker Wealth logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٥٣٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٤٬٢٠٨٬٨٠٠ جنيه

    سيلفر ساندز نورث كوست من تطوير شركة أورا للتطوير

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٠٨٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٢٬٨٧٨٬٠٠٠ جنيه

    لاجون شاليه مجهز بإطلاله بحر كامله بتقسيط 8 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٤٦٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 4غرف فيو لاجون و بحر بتقسيط على 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع – مارينا 7 | الساحل الشمالي -العلمين

    Marina Home logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن متشطب بحمام سباحه خاص - استلام فوري

    Coldwell Banker Wealth logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٥٣٬١٠٠ جنيه/متر مربع