شاليهات 4 غرفة نوم للبيع في سي شيل بلايا

11 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر برووف خاص وجاكوزي في موقع مميز

    The Polygon logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق شاليه بنتهاوس سي فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقه في Playa كامل التشطيب

    Egypt Best Properties logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٨٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو البحر استلام فورى متشطبه راس الحكمه قسط8س

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع جاهز للسكن فورى متشطب بجاردن272م قسط7س

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٢ متر مربع

    ١٢٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دويلينج أرضي مميز - أرض 704م - سي شيل بلايا

    The Broker EG logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٨٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣١٬٧١٦٬٤٤٠ جنيه

    بيت شاطئي كبير | ٢١٧م² | دخول مباشر على اللاجون

    Homescout logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ١٤٦٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٠٬٩٨٤٬٣٣٨ جنيه

    بيت شاطئي كبير | ٢١٧م² | دخول مباشر على اللاجون

    Homescout logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ١٤٢٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٠٬٥٣٨٬٣٨٣ جنيه

    بيت شاطئي كبير | ٢١٧م² | دخول مباشر على اللاجون

    Homescout logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ١٤٠٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣١٬٧١٦٬٤٤٠ جنيه

    بيت شاطئي كبير | ٢١٧م² | دخول مباشر على اللاجون

    Homescout logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ١٤٦٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣١٬٧١٦٬٤٤٠ جنيه

    بيت شاطئي كبير | ٢١٧م² | دخول مباشر على اللاجون

    Homescout logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ١٤٦٬١٥٨ جنيه/متر مربع