بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي

736 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    يلا مباشرة على اللاجون بأكبر مساحة أرض في بلايا

    The Polygon logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على بحيرة صالحة للسباحة | نوع جديد من مراكز

    Anchor for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣١٣ متر مربع

    ٩٢٬٣٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر فيلا في مراسي بفيو علي حمام السباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٩٣٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صغيرة للبيع كاملة التشطيب مازارين نيو العلمين

    Gold Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٢٢٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع - قرية الدبلوماسيين -الساحل الشمالي

    Osoul Misr logo image

    الدبلوماسيين 2, الدبلوماسيين, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • كالي كوست

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٥٬٣٢٣٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Maven Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,كالي كوست

    3 غرفة

  • 12

    فيلا

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة تطل علي حمام سباحة في فيرجينيا بيتش

    New Avenue Real Estate logo image

    فيرجينيا بيتش, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٥٥٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٣٢٦٬٠٥٠ جنيه

    فيلا في ذا ميد بافضل سعر في راس الحكمه مع اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٧٧٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تطل ع لاجون للبيع باقساط سول عمار

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٣٩ متر مربع

    ٢٣٠٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٦٬٨١٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باقساط للبيع متشطبة بالكامل في سول

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٣٩ متر مربع

    ١٩٧٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك المميزة 3غرف مقدم5% على 8سنين_ اوجامي

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٨٤٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • وادي إيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Modon Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة خاص، بسعر قديم مميز، للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري مع التقسيط | لافيستا

    Realm Properties logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٦٬٣١٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة تطل علي اللاجون للبيع سول اعمار

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ٢٦٣٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على الاجون مباشرة بحمام سباحة خاص|على 8 سنوات

    Anchor for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٤ متر مربع

    ١٤١٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٩٬٧١٣٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا متشطبة باقساط في سول

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٣٩ متر مربع

    ١٤٦٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • هيلز بيت البحر

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    الساحل الشمالي,سيدي حنيش,بيت البحر

    3 غرفة

  • 14

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باقساط للبيع متشطبة بالكامل بسول

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ١٨٤٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس سي فيو بمقدم 5% قسط ع 10س سي فيو

    Evergreen Properties logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه جاهزةللمعاينه فيو مميز 195م² تكلمه اقساط

    Evergreen Properties logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٥٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل تاون هاوس لقطة في مرسى باغوش بإطلالة بحرية

    Egypt Best Properties logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ١٤٤٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس سي شور سي فيو برايم لوكيشن

    Hyde Park Developments logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٣٢٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس سي شور سي فيو برايم لوكيشن

    Hyde Park Developments logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ١٠٩٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٬٢٠٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا - فيو جولف & حمام سباحة

    The Way logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ١٢٬٦٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باطلاله على اللاجون فلى مارسي باغوش

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع (اللوتس - الساحل) 211 م

    RE/MAX Avalon logo image

    اللوتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢١١ متر مربع

    ٢٧٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 غرف نوم | سول إنفينيتي

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ١١٦٬١٣٤ جنيه/متر مربع