عقارات للبيع في سيدي عبد الرحمن

5,485 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش استلام فوري في مراسي مارينا موقع متميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٤٧٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب ب تلال الساحل الشمالي اقساط

    property hills Elite logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٩٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن خاص فيو pool مرحلة 4 بسعر لقطة

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب بالساحل الشمالي فيو علي البحر

    property hills Elite logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة و كابينة U2 في سي شيل سيدي عبد الرحمن

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٩٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • أت

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن
  • 21

    شاليه

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه هورايزن علوي بإطلالة على البحر + كابينة

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٠٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحري مع حمام سباحة و تكيفات و حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ١١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في هاسيندا باي

    Beltone logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سنيور شالية روف صف أول جولف لقطة متشطب بالتكيفات

    Gate real estate marketing logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٦٣ متر مربع

    ٤١٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالساحل الشمالي اول صف علي البحر اقساط

    property hills Elite logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • جولف فيوز هاسيندا باي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬١٦٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,هاسييندا باي

    2 - 3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للجادين فيلا في فيكتوريا مراسي تشطيب كامل

    The Way logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر مفروش بالكامل مع حديقة و حمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٠٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحري أرضي مفروش و مزود بمكيفات هواء وحديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي مع حديقة يشمل مطبخ و تكيف في سيشيل

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١١٠٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علوي جاهز للسكن بتشطيب فاخر لايت بلوك

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٠٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • جاليني

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٠٨٬٣٧٤ جنيه

    خطة السداد: 10
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه - جريك - مراسي - قريب من حمام السباحة

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٠٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه - فايا - مراسي - الساحل الشمالي

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٦٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مع كابينة للبيع فى سيشيل الساحل الشمالى

    متصدر

    Conquer Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون صف أول بحر للبيع (كيو باي) 569 م

    RE/MAX Avalon logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٥٦٩ متر مربع

    ٧٩٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيشل مباشرة على اللاجون

    Conquer Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7

    6

    ٤٤٩ متر مربع

    ١١٣٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • ستيلا لوكيشن الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بتصميم واسع للبيع في سيشل

    Conquer Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون فاخره للبيع في سيشل بأقل سعر

    Conquer Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7

    5

    ٤٤٩ متر مربع

    ١١٥٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في سيشل فيو بحر

    Conquer Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٧١٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك مباشرة في مارينا مراسي | شقة بالفرش

    Aqarpedia For Resale logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ١٥٠٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم | ماراسي بلانكا | إطلالة على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٨٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • ستيلا ريفيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,ستيلا ريفيرا

    1 - 4 غرفة