عقارات 3 غرفة نوم للبيع في سولاري, صفحة 2

48 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٧٬٤٨٤٬٤٢٧ جنيه

    مصر ‏إيطاليا سولاري شاليه للبيع الدور الأول

    New Avenue Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٤٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف في موقع مميز باقساط علي اطول فترة سداد

    Tradmark Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٣٠٧ متر مربع

    ٥٩٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر دايركت لاجون | ريسيل تكملة اقساط

    Gate real estate marketing logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٩٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في موقع مميز علي الاجون

    Egypt Best Properties logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٧٤ متر مربع

    ٩٥٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب +حديقة ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في قلب اللاجوون جاهز للاستلام فيو بحر

    Apart Real estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الساحل لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٣٬٤٩٠٬٢٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر متشطب استلام فوري ب قسط ل 10 سنين

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٧٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب فاخر فيو مميز بقسط ع 9 سنين - سولاري

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٨٢٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط 9سنوات امتلك شالية3غرف متشطب بالكامل-سولاري

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١٠٣٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاونهاوس بالقرب من اللاجون للبيع بمقدم 5% - سولاري

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١٣٩٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو مميز للبيع باقساط في سولاري مصر ايطاليا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 307م بالتكيفات و وحدات المطبخ للبيع بقسط ع 5 س

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٠٧ متر مربع

    ٥٩٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري فيو بحر ب قسط يصل ل 7 سنين

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم30% سكاي هاوس فندقي علي البحر في سولاري قسط 10س

    Adviser Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٩١٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 30% شاليه فندقي علي البحر في سولاري قسط 10سنين

    Adviser Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٩١٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 30% شاليه فندقي علي البحر في سولاري قسط 10سنين

    Adviser Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٩١٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٩١١٬١٠٨ جنيه

    شاليه على لاجون متشطب بالكامل تراس ١٧ متر في سولار

    New Avenue Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٥٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب للبيع من مصر ايطاليا راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٦٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب كامل للبيع من اقوى مطور في راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٩٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بجاردن بخصم 10% عالاقساط - سولاري

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 10% واقساط 10 سنوات امتلك شالية متشطب -سولاري

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١٠١٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (سولاري - رأس الحكمة) 135 م

    RE/MAX Avalon logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

1