عقارات 3 غرفة نوم للبيع في العلمين, صفحة 4

1,164 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 900.000شاليه متشطب علي ابراج العالمين قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في ابراج العلمين \ U.C: SA01137

    متصدر

    Dk REAL ESTATE logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م الساحل الشمالي - العلمين الجديدة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في بورتو مارينا – فيو حمام سباحة

    RE/MAX Everest logo image

    بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل للبيع في مارينا 6

    Hirondelle Properties logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • وينتر

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    New Generation Developments (NGD)
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,شتاء العلمين الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 26

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه من طابق أرضي مع حديقة للبيع في مارينا 7

    Hirondelle Properties logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 120م + جاردن | مفروش | ستيلا مارينا الساحل

    Aqar Dayem logo image

    ستيلا مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر للبيع في مارينا 5

    Hirondelle Properties logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطة متشطب بالفرش استلام فوري للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكيفات علي اللاجون للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • بالم هيلز العلمين الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,بالم هيلز العلمين الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 8

    شاليه

    ١١٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (كيو باي - العلمين الجديده) 145م

    RE/MAX Avalon logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 570 الف واستلم شقة دبل فيو في مارينا 8 قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٧٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في جولف مارين بمساحة120 متر

    BGCO Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في مارينا 8 مقدم 1,5 مليون قسط على 12 سنة

    The Way logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٩٥ متر مربع

    ٥٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    840 الف خطوات من البحر شاليه فاخر في قلب الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • أبراج نورث إيدج

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    City Edge
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,نورث ايدج تاورز

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٨٬١٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 142 العلمين الجديدة - كومباوند مزارين

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٧٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس لإعادة البيع 319م - بتسهيلات فى السداد

    Inspire Homes logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣١٩ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في مارينا 8 مقدم 700 ألف قسط على 12 سنة

    The Way logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٦٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مازارين 3غرف فيو مميز بجوارابراج العالمين

    Property  Hills. logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٤٣٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    690 الف فيو رائع خطوات من البحر في مارينا 8

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • سانتوريني

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,سانتوريني

    2 - 5 غرفة

  • 11

    شاليه

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة على الحديقة في بالم هيلز العلمين

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز العلمين الجديدة, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٦٨٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 116م متشطب بالكامل جاهز بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800.00بقلب العالمين بالقرب من الابراج قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٥٧٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم لايقارن 45% هتستلم شقة 198م متشطبه فيولاجون !

    Bright logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٧٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص دوبليكس للبيع في العلمين متشطب فيو الابراج

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • ليفير العلمين الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    New Generation Developments (NGD)
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,ليفير العلمين الجديدة

    استوديو, 1 - 4 غرفة

صورة لـ Community Overview في العلمين
مؤشرات حول أداء المجتمع
العلمين

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…