عقارات 3 غرفة نوم للبيع في العلمين, صفحة 36

1,160 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ١١٬٣٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة علي الاجون للبيع بمقدم 7% +قسط ع 12 سنه-الساحل

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٠٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 650 الف بحري فوري ومتشطب بالعلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٧٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بحري فوري ومتشطب بالعلمين بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٩٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا فاخرة للبيع – مارينا 4 | تاني صف بحيرة رملي

    Superior LLC renovation home & property management logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي فخم للبيع – مارينا 5 | الساحل الشمالي

مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي فاخر للبيع – مارينا 5 | الساحل الشمالي

مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه ارضى بجاردن فى ستيلا هايتس الساحل

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه ارضى بجاردن فى ستيلا هايتس الساحل

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه ارضى بجاردن فى ستيلا هايتس الساحل

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه ارضى بجاردن فى ستيلا هايتس الساحل

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 3 غرف مجهز بالكامل فى ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 3 غرف مجهز بالكامل فى ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 3 غرف مجهز بالكامل فى ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 3 غرف مجهز بالكامل فى ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 3 غرف مجهز بالكامل فى ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 3 غرف مجهز بالكامل فى ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 3 غرف مجهز بالكامل فى ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 3 غرف مجهز بالكامل فى ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 3 غرف مجهز بالكامل فى ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 3 غرف مجهز بالكامل فى ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 3 غرف مجهز بالكامل فى ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 3 غرف مجهز بالكامل فى ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ستيلا هايتس - مفروش بالتكيفات- استلام فورى

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ستيلا هايتس - مفروش بالتكيفات- استلام فورى

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م بحري جاهزة بأميز لوكيشن في العلمين قسط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في العلمين
مؤشرات حول أداء المجتمع
العلمين

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…