عقارات 3 غرفة نوم للبيع في العلمين, صفحة 31

1,164 عقارات أخرى
  • 9

    شاليه

    ١٤٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات في العلمين اقساط 12 سنة

    Inn Properties logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف 231م متشطبة | Mazarine | فوري

    Selection Code logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٧٣٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مميز سوبر لوكس في ستيلا هايتس العالمين

    Gold Real Estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٥٬٢٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 92م الساحل الشمالي - Porto Golf

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥٧٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٦٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دبل فيو ع البحر+اللاجون بأقل سعر بالعلمين

    Roots Real Estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية استلام فوري صف اول في مارينا 5 لسان الوزراء

    Step One Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل استلام فوري ب فيو بحر مميز

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة فيو لاندسكيب تقسيط يصل لـ 12سنة

    Summit Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مع مسبح خاص للبيع في بورتو جولف

    Redefine logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٥٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (ذا جيت - رأس الحكمه) 120 م

    RE/MAX Avalon logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٩٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    TWIN VILLA كاملة التشطيب للبيع في ستيلا هايتس

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو بانورامي علي البحر متشطب استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 234م الساحل الشمالي - العلمين الجديدة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٣٣٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230م الساحل الشمالي - العلمين الجديدة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٩٠١٬٨٧٠ جنيه

    شقة للبيع (مزارين - سيتي ايدج) 230 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٬٠١٨٬٩٥٠ جنيه

    افضل سعر لتاون هاوس 185م متشطب بفيو كامل على البحر

    Property Hills Star logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في بورتو مارينا – شاليه مميز بإطلالة بحرية

    Dark Real estate logo image

    بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بحري بفيو مميز بجوار ابراج العلمين بقسط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بحديقة للبيع بمارينا 7

    La Marina logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه دوبلكس مميز في مارينا 2

    Feeds logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٧٣٨٬٥٠٠ جنيه

    صيفك الحقيقي يبدأ مع فيلار بالساحل الشمالي

    Inspire Homes logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلاله خياليه استلام فوري 205م 2د للبحر تشطيب خيال

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بحري بمقدم 620 الف+تقسيط 12 سنه بالعلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٤٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع فيو بحر ولاجون باقل سعر في السوق

    Nile Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ١٠٧٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بحري بمقدم 520 الف + استلام فوري تشطيب

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٨٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في العلمين
مؤشرات حول أداء المجتمع
العلمين

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…